Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm

Pivní lázně Rožnov patří mezi nejvyhledávanější a neoblíbenější lázně tohoto druhu v České Republice. Návštěvníci se mohou těšit na špičkové služby, krásné prostředí a vynikající pivo, které se vyrábí přímo v místním minipivovaru.

Samotné procedury rožnovských pivních lázní jsou připravovány v měděných nebo dřevěných viktoriánských vanách. Ty jsou uložené ve sklepení pivovaru, které bylo používáno již za vlády Přemysla Otakara II.

Pivní lázně / koupele Rožnov

Pivní koupel se skládá z horké vody, bylinek a pivních přísad speciálně upravených pro použití koupele. Pivní lázně představují skvělý způsob jak zrelaxovat a zregenerovat své tělo a pokožku i uvolnit své myšlenky od stresu. To vše při mlsání vychlazeného piva z domácího minipivovaru, které je během koupele neustále k dispozici.

Točí se tu jedenáctka Radhošť, polotmavé pivo Rothschild a také nealkoholické pivo pro ty, které čeká cesta automobilem zpět domů.

V rámci pivních lázní v Rožnově pod Radhoštěm si náročnější klienti mohou dopřát také další procedury zaměřené na tělo i duši. Vybírat můžete z masáží, zábalů, aromaterapie, péče o pokožku, oxygenoterapie či frekvenční terapie. Při péči o duši pak můžete sáhnout po focení aury, očistě čaker, astroterapii či RUŠ.

Všechny procedury si můžete objednat přímo v rožnovských pivních lázních.

Rožnovské pivní lázně - kádě

Rožnov pod Radhoštěm

Obec Rožnov pod Radhoštěm s 18 tisíci obyvateli leží ve Zlínském kraji na řece Rožnovská Bečva v okrese Vsetín. Město proslavili zejména pivní lázně, nedaleko ovšem najdete také známý skanzen Valašské muzeum v přírodě.

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm – další informace

Pivní lázně Rožnov jsou otevřeny po celý rok. Můžete sem vyrazit v kterémkoliv ročním období a s kýmkoliv se vám zamane. Rožnovské pivní lázně nabízejí také možnost ubytování v rámci jednodenních či dvoudenních pobytů s procedurami dle vypsaných balíčků.

Rožnovské pivní lázně – otevírací doba

Provozní doba lázní

  • pondělí – zavřeno
  • úterý 14 – 20 hodin
  • středa 14 – 20 hodin
  • čtvrtek 14 – 20 hodin
  • pátek 12 – 23 hodin
  • sobota 10 – 23 hodin
  • neděle 10 – 20 hodin

Nabídka Rožnovských pivních lázní

Kontakt

Rožnovské pivní lázně
Pivovarská 6
Rožnov p. Radhoštěm
PSČ 756 61