Pivní lázně Chodová Planá

České pivo patří k chloubě naší země a jeho chuť je skutečně bezkonkurenční. Pivo je oblíbený mok, který chutná téměř každému. V současné době se stále více využívá pivo také k lázeňským účelům. Pivní lázně se nachází po celé České republice.

Pivní lázně Chodová Planá nabízí svým návštěvníkům jedinečnou možnost vyzkoušet si tuto originální lázeňskou proceduru. Pivní lázeň si můžete dopřát pod dohledem zaškoleného zdravotnického personálu. Pivní lázně Chodová Planá se pyšní titulem největší pravé pivní lázně na světě. Jsou v provozu od roku 2009 a získaly si mnoho příznivců.

Navštivte jedinečné pivní lázně

Vyzkoušejte jedinečnou lázeňskou proceduru v pivních lázních, která působí příznivě na léčbu kožní, cévní a ischemické choroby. Pivní lázně Chodová Planá můžete sehnat za příznivé ceny, když využijete slevomat nebo dárkové poukazy. Využijte slevy až 50 %, která se rozhodně vyplatí. Slevové servery se vyplatí sledovat pravidelně a sehnat tak levnější pobyty.

Pivní lázně jsou zdraví prospěšné a také přinášejí jedinečnou možnost relaxace a odpočinku. Pokud patříte mezi milovníky žlutého moku, pak je vřele doporučujeme. A jak vlastně tato procedura probíhá?

pivni-lazne-chodova-plana-esennce

V každé pivní lázni se spojují účinky pivních kultur, vitamínů i bylinných extraktů. Jakmile se do vodní lázně ponoříte, na hladině se objeví pivní pěna, která je tak typická. Dokonalou atmosféru a příjemný pocit ještě umocňuje vůně čerstvě uvařeného pivního moku. V lázních Chodová Planá se do koupelí nepoužívá klasické pivo, které můžete koupit v obchodech. Tudíž tento mok není určen k pití. Ale nebojte, u každé vany se nachází pivní pípa, ze které si můžete dopřát piva, co hrdlo ráčí.