Pivní lázně Harrachov

Jestliže se vydáte do Harrachova, pak byste neměli minout zdejší atraktivitu, kterou jsou pivní lázně Harrachov. Tyto lázně jsou zároveň součástí Harrachovského pivovaru a sklárny Novosad.

Pivní lázeň přináší jedinečnou relaxaci a zároveň má ozdravné účinky. Lázeň je pro vás připravena v rehabilitační vaně z přírodní horské neupravené vody, která má příjemnou teplotu 36 stupňů. Do koupele se přidávají přísady, které tvoří světlé a tmavé nefiltrované a nepasterizované kvasnicové pivo a také drcený chmel.

Zážitek za nejlepší ceny

Pivní lázně Harrachov můžete pořídit za ty nejlepší ceny, když využijete nabídek různých slevových serverů. Sledujte například slevomat a další slevy, které by byla škoda nevyužít. Díky těmto slevám pořídíte lázeňské pobyty až o 70 % levněji a to se skutečně vyplatí. Dopřejte si úžasnou a jedinečnou relaxaci za ty nejlepší ceny. Můžete si zde vyzkoušet originální rekondiční lázeňskou terapii, která se uskuteční v přírodní horské vodě.

pivni-lazne-harrachov

Tuto jedinečnou proceduru si můžete vyzkoušet v šesti samostatných vanách, které jsou pro návštěvníky připraveny. Jsou zde dokonce připraveny dvě vany pro páry. Kapacita pivních lázní činí až 20 osob na hodinu. Pivní lázně Harrachov byly spuštěny v roce 2007 k příležitosti konaných pivních slavností. Můžete si tak dopřát tuto úžasnou proceduru společně se svým protějškem.

Blahodárné účinky

Pivní lázně Harrachov se v posledních letech staly velice oblíbenou lázeňskou procedurou. V horské vodě, která obsahuje mnohačetné uhličité bublinky, jež ulpívají na kůži a krásně uklidňují a prohřívají, se vám bude nádherně relaxovat.

Aby byl zážitek z koupele ještě více umocněn, bude vám podávána sklenice jedinečného nefiltrovaného piva, které je také nepasterizované a obsahuje živé kultury kvasnic. Tento zlatý mok nejen dobře chutná, ale také příznivě působí na trávicí trakt.

pivni-lazne-harrachov2

Po koupeli budete uloženi v místnosti, která je určena pro relaxaci. Budete se cítit skutečně skvěle.

Sledujte slevové servery, jako je slevomat.cz, hyperslevy.cz a jiné a najděte si nejlevnější zážitek.

Zdroj fotografií: SklarnaHarrachov.cz