Pivní lázně Bahenec

Chcete si dopřát jedinečné lázeňské procedury ve spojení s relaxací a komfortem? Pak navštivte pivní lázně Bahenec. Tyto lázně patří do skupiny takzvané Bier Bottich Bad, což jsou nejstarší a největší celoevropské sítě pivních lázní. Pivní lázně přináší jedinečnou proceduru, která je spojena s léčivými účinky. Součástí této léčby je také finská sauna, koupel s přísadami, ze kterých se vaří pivo (například chmel). Po koupeli následuje regenerace na lůžku z ovesné slámy a také odpočinek u sauny. Tělo postupně vstřebává kladné účinky z pivních procedur.

Kam se vydat do pivních lázní?

Pivní lázně Bahenec se nachází v Beskydech ve Wellness hotelu Bahenec. Tento hotel se nachází v Písku u Jablunkova.

Jeďte do lázní se slevou

Lázně Bahenec lze sehnat za výhodnou cenu, neboť různé akce jsou téměř pořád. Slevy se zpravidla vždy vztahují na seniory, které mohou najít v nabídce velmi příznivé ceny. Pivní lázně Bahenec nabízí slevové servery, jako je slevomat a další. Pobytové zájezdy i s procedurami zde můžete sehnat až s 50 % slevami. Darujte zážitek nebo si dopřejte sami jedinečný zážitek v podobě wellness pobytu v pivních lázních. Navíc můžete velmi snadno a pohodlně učinit rezervaci on-line.

Kvalitní pobyt pro každého

Klientům hotelu Bahenec je k dispozici velmi profesionální personál, který se o vás bude starat po celou dobu vašeho pobytu. Zároveň vás také provází jednotlivými lázeňskými procedurami. Klienti se tedy cítí jako v lázních. Hotel je také vhodný pro rodiny s dětmi, kteří mohou využít dětského koutku.

Dopřejte si pivní lázně, které mají jedinečné výsledky. Spojte relaxaci s ozdravnou kúrou.