Pivní lázně Olomouc

Lázeňství má v olomouckém kraji svou dlouholetou tradici. Léčebné procedury jsou vyhledávané především pro své blahodárné účinky, které jsou velmi intenzivní. V současné době jsou oblíbené pivní koupele, které představují jedinečný a velmi netradiční zážitek. Pivní lázně Olomouc se tak stanou místem vaší dovolené, relaxace a odpočinku. Navíc je lze sehnat za velmi příznivé ceny, stačí jen sledovat slevomat.cz a získat tak lázeňské pobyty za výhodné ceny. Prodloužené víkendy v lázních mohou být také originálním dárkem pro vaše blízké.

Pivovar i lázně pro každého

Nejenom pro milovníky lahodného moku jsou pivní lázně Olomouc. Co všechno taková pivní lázeň zahrnuje? Pro zákazníky je připravena lázeň ve stylových dřevěných vanách. Pro vaše tělo představuje velmi blahodárné a pozitivní účinky, protože kromě jiných esenciálních živin je obohacena také o pivní kvasnice. A o těch je známo, že působí výborně na vaše vlasy i pokožku. Potřebujete ze sebe dostat napětí a stres? Pak se rozhodně vydejte do pivních lázní. Po lázni samozřejmě následuje odpočinek na lůžku.

Svatováclavský pivovar

Svatováclavské pivní lázně Olomouc se nacházejí ve Svatováclavském minipivovaru. Najdete zde 7 druhů vyráběného kvasnicového piva, které není pasterizované ani filtrované. Dále si můžete vychutnat vynikající domácí kuchyni a chutná vína z vinařství v Zaječí.

Svatováclavské pivní lázně Olomouc jsou první olomoucké pivní lázně, které nabízí příjemné procedury, výborné pivo, víno a jídlo. Kromě pivních koupelí mohou návštěvníci vyzkoušet také solnou saunu, masáž či ochutnávku piva. V kombinaci s příjemným lázeňstvím prostředím si opravdu dokonale odpočinete.