Pivní lázně Poděbrady

Udělejte si radost a navštivte malebné pivní lázně Poděbrady. Město Poděbrady se nachází přibližně 50 km východně od Prahy a jeho nejvýznamnější atrakcí jsou nepochybně lázně. Místní lázeňství přiláká ročně až 13 tisíc návštěvníků. Aby ne, lázeňské městečko má mnoho co nabídnout.

Tradice lázeňství

Historie lázeňství v Poděbradech sahá až do roku 1905, kdy zde byl objeven významný pramen minerální vody, který má výborné léčivé účinky. Současné lázně nabízí mnoho zajímavých procedur a mezi ně patří také pivní koupele.

Co to vlastně je pivní koupel? Jde o koupel, která se koná v dřevěné kádi. Hlavní přísadou jsou kvasnice. Tuto koupel si zamilujete zejména, pokud patříte mezi milovníky pivního moku. Pivní procedury patří ke stále oblíbenějším, neboť mají velmi blahodárné účinky na naše tělo. Každý, kdo je jednou vyzkouší, dá jistě za pravdu.

Pivní lázně Poděbrady
Zdroj: www.pivnilaznepodebrady.cz

Výhodné pobyty, které se vyplatí

Pivní lázně Poděbrady si můžete dopřát kdykoliv. Nebojte se vysokých a nedostupných cen. Stačí jen umět chytře hledat a najít vhodné slevy. Získejte levnější zážitek na slevových serverech. Tyto slevové servery nabízí lázeňské pobyty v Poděbradech za více než poloviční ceny a to se vyplatí. Nebojte se podvodů, tyto servery jsou velice solidní a zájezdy nejsou o nic horší, než když zaplatíte plnou cenu. Rozdíl je pouze v ceně a to je pro mnoho lidí priorita. Proč platit zbytečně vysoké částky, když můžete vyrazit do pivních lázní v Poděbradech za velice příjemné ceny?

Poděbrady se na vás těší

Lázeňské město Poděbrady láká svou příjemnou atmosférou. Je vhodné pro všechny věkové kategorie, na své si zde přijdou dámy i pánové. Zejména pak milovníci dobrého jídla a relaxace. Pivní lázně Poděbrady budou mít pozitivní vliv na vaše zdraví.