Pivní lázně Ostrava

Pivní lázně mají blahodárné účinky na naše zdraví a jsou stále více žádané. Během procedury se nebudete koupat pouze v samotném pivu, ale jedná se vodní lázeň, která dosahuje příjemné teploty kolem 37 stupňů celsia. Tato vodní lázeň je navíc obohacena o extrakt z pivovarských kvasnic, což je vlastně nejdůležitější přísada.

Pivní lázně Ostrava – zámek Záhřeb

Můžeme vám doporučit pivní lázně Ostrava, které se nachází přímo v zámeckém pivovaru. Lze tedy snadno spojit příjemné s užitečným a dopřát si tak jedinečné zážitky, které ještě umocní dokonalá atmosféra, jenž nabízí zámeček Zábřeh. Darujte nebo si sami sobě dopřejte pivní lázně Ostrava.

Hotel je postaven v původním renesančním zámku a díky tomu přináší velmi jedinečné a netradiční ubytování, které se nachází přímo v samotném centru Ostravy. Návštěvníkům je k dispozici 8 historických a 9 stylových podkrovních pokojů. Každý pokoj je navíc vybaven starožitným nábytkem s originály obrazů. Zábřeh navíc přináší dokonalou rodinnou atmosféru. Kromě výborného piva, zde můžete vyzkoušet také jedinečné pivní lázně. Dopřejte si relaxaci, osvěžte tělo i mysl. Budete se cítit báječně.

Kde najdeme zámek Záhřeb?

Zámek Zábřeh
ul. U Zámku 42/1
700 30 Ostrava Jih – Zábřeh

Zámek Zábřeh Ostrava

Vinné a pivní lázně Stodolní

Lázně na Stodolní patří mezi luxusní pivní a vinné lázně, jenž nachází se v centru Ostravy. Velkou výhodou těchto lázní je domácí prostředí, které nabízejí. Návštěvníci se zde cítí jako doma. K dispozici je relaxační procedura, která je rozdělena do dvou částí. Jedná se o 30 minutovou koupel v originální dřevěné kádi, která funguje také jako vířivá vana. Vzduchové bubliny podpoří rozklad jednotlivých přísad, aby se pak lépe uvolnily vitaminy, sacharidy a proteiny. Druhá část je pak odpočinková. Pivní lázně Ostrava rozhodně stojí za návštěvu.

Kde najdeme pivní lázně na Stodolní?

Pobialova 819/14,
Ostrava- Moravská Ostrava
70200

Pivní a vinné lázně Stodolní