Pivní lázně Praha

Pivní lázně jsou mezi lidmi oblíbené již od středověku. Jedná se o unikátní lázeňskou proceduru, při které se využívají přírodní suroviny ve formě chmele, kvasnic a mnoha dalších přírodních látek, které slouží při výrobě piva. Pivní lázně Praha nabízí jedinečnou možnost odpočinku a relaxace.

Tradice pivních lázní

Pivní lázně v Praze mají dlouholetou tradici, stejně jako v dalších městech České republiky. V Praze se nachází hned několik pivních lázní. Jedny z nejnovějších jsou pivní lázně BBB, které najdete v samém centru Prahy.

V pivní lázni se nepoužívá ječmen, tudíž se nemusíte bát alergické reakce. Součástí procedury bývá také neomezená konzumace piva, což ocení především pánové. Kombinace koupele v pivní lázni a pití piva vám zaručí ideální přísun energie a maximální relaxaci.

Pivní koupele patřily již od středověku mezi prověřené léčebné procedury. Lidé už tehdy věděli, že je velice důležité dbát na správnou teplotu lázně, dobu koupele a také přesné dávkování jednotlivých přísad. Jedině tak mají pivní lázně ten správný účinek. Pivní lázně Praha vám zajistí dokonalý servis.

Účinky pivních lázní

Pivní lázně v Praze vám zajistí pozitivní účinky na vaše zdraví. Koupele, které probíhají ve speciálních vanách, příznivě prospívají organismu člověka. Pivní koupele dokonale očistí a zároveň pročistí každý pór vaší pokožky.

Po pivní lázni se doporučuje nesprchovat se alespoň 12 hodin, jedině tak vám vydrží ten úžasný pocit co nejdéle. Pivní lázeň by měla být ohřátá na teplotu 37 stupňů celsia. Kromě regenerace pokožky zlepšuje také krevní oběh, zvyšuje činnost srdce. Pivní lázeň je vhodná také pro lidi, které trápí ekzém nebo lupénka. Pivovarské kvasnice mají fantastické účinky na výživu kůže, vyhlazení vrásek a celkovou hydrataci pleti.