Lázně Poděbrady pro seniory

Poděbrady se nachází asi 50 km od Prahy a lákají turisty především kvůli lázním. Lázně Poděbrady pro seniory přináší celou škálu možností, jak strávit příjemný ozdravný pobyt na krásném místě. Každoročně se sem sjíždí tisíce návštěvníků.[symple_clear_floats]

Střípky z historie

Historie lázní Poděbrady je bohatá. Již v 17. století, kdy zde byly založeny malé lázničky, které se velmi rychle proslavily po celém kraji. Novodobá historie lázeňství se píše od roku 1905. V té době lidé hledali pitnou vodu na nádvoří zámku a objevili pramen minerální vody, ve které jsou úžasné léčivé účinky. Lázně Poděbrady pro seniory představovaly v minulosti, stejně tak v současnosti, ideální možnost, jak utužit své zdraví a dopřát si to nejlepší.

Ubytování v Poděbradech

V Poděbradech se léčí srdce a srdeční problémy a za srdce vás toto město jistě chytne a to pořádně. Jeho kouzlo a šarm spočívá v nádherném umístění v Polabské nížině, které s sebou nese velice příjemné klima. Ideální místo k odpočinku, relaxace a procházkám po blízkém okolí. Lázně Poděbrady pro seniory přináší celou řadu výhod, které zde mohou uplatnit.

Lázeňský park a kolonáda
Lázeňský park a kolonáda

Zajistit si lze kvalitní ubytování v hotelu Bellevue – Tlapák, který se nachází v samotném centru Poděbrad. Hotel přináší svým klientům maximální komfort. Léčivý pramen Poděbradka je veden přímo do hotelu, můžete si jej tak v klidu a nerušeně vychutnat. Jeho léčivé účinky tak můžete využívat kdykoliv během vašeho pobytu. Hotel Bellevue – Tlapák vám zajistí příjemné ubytování, budete se zde cítit jako doma.

Lázeňské procedury, které vás omladí

Lázně Poděbrady jsou pro seniory vhodné především proto, že se specializují na léčbu kardiovaskulárního systému, léčbu pohybového aparátu a látkové výměny. Jedná se o nemoci, které trápí spíše starší občany, ovšem jezdí sem hojně i mladší generace. Lázně Poděbrady jsou vyhlášené lázeňské městečko, které rozhodně stojí za návštěvu.

Chtěli by jste raději na stará kolena k moři? Doporučujeme dotované zájezdy 55+ pro seniory