Lázně Luhačovice – last minute pro dva

Lázně Luhačovice last minute pro dva. Navštivte lázně Luhačovice a dopřejte si tu zasloužený relax v malebné Chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat, cca 20 km od Zlína. Ušetřete díky tzv. last minute nabídkám desítky procent z konečné ceny. Poznejte společně s námi nenapodobitelné a krásou oplývající lázně jejichž léčivé účinky se datují již od 17. století.

Zobrazit last minute pobyty – Luhačovice
[symple_divider style=“solid“ margin_top=“10px“ margin_bottom=“30px“]

Lázně Luhačovice

Lázně Luhačovice jsou zaměřeny na choroby dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a choroby pohybového aparátu. Díky vysokému obsahu minerálních látek ve zdejších pramenech je voda považována za jednu z nejúčinnějších léčivých vod.

Lázně leží na jihovýchodě České Republiky. Jedná se o největší moravské lázně, jejichž část leží v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Lázně leží v nadmořské výšce 250 metrů. V okolí najdete spoustu možností zábavy i aktivit a to například ve vinných sklípcích nebo při návštěvách hradů, zámků, muzeí, skanzenů a dalších historických památek.

Nejpopulárnějším luhačovickým pramenem je Vincentka. Své jméno nese po tehdejším majiteli panství, hraběte Vincence Serényiho, jemuž můžeme děkovat za rozkvět zdejších lázní. Dalšími prameny jsou Aloiska, Ottovka a Pramen Dr. Šťastného.

Lázně Luhačovice mají celkem 14 hydrogen-uhličitano-chlorido-sodných-jodových minerálních pramenů jejichž teplota se pohybuje mezi 10 – 14 °C. K pití, inhalacím a k minerálním koupelům se využívá 8 pramenů.

Lázně Luhačovice jsou skvělým místem, kde si můžete dopřát nejen lázeňské pobyty pro dva zaměřené na zdraví, ale také wellness pobyty zaměřené na relaxaci a to levně v nabídkách na poslední chvíli tzv. last minute.

Ubytování Luhačovice last minute pro dva

Luhačovice mají díky své oblíbenosti a širokému zájmu veřejnosti rozsáhlou nabídku ubytování. Pro příklad jsme vybrali last minute pobyty pro dva, které jsou se slevou a v akci. Díky tomu můžete ušetřit i tisíce korun na jediném pobytu. Zde je příklad:

Ubytování od 840 Kč (1 050 Kč)
Ubytování od 937 Kč (1 147 Kč)
Ubytování od 918 Kč (1 224 Kč)
Ubytování od 990 Kč (1 185 Kč)
Ubytování od 716 Kč (895 Kč)
[symple_clear_floats] [symple_divider style=“solid“ margin_top=“10px“ margin_bottom=“10px“]

Zobrazit všechny last minute pobyty – Luhačovice