Termální lázně Slovensko

Existuje pár věcí, které bychom mohli našim hraničním sousedům závidět. Jednou z těch věcí jsou i termální lázně Slovensko. U našich sousedů jich totiž najdeme více jak čtyřicet. Údajně se tu nachází až 1400 termálních pramenů, zda-li je to pravda necháme na posouzení každého z vás.

Díky obrovskému zájmu o pobyty v termálních lázních na Slovensku prošla řada letovisek nákladnými rekonstrukcemi tak, aby splnily náročné podmínky svých návštěvníků. Ti totiž termální lázně Slovensko nevyužívají pouze k rekreaci a rodinné dovolené, ale také k léčbě různých zdravotních problémů a pooperačních stavů. Odreagovat se do termálních koupališť jezdí i celé rodiny. Výhodou je teplota bazénů, která ve většině případů převyšuje 30°C a koupání se tak stává velice příjemným zážitkem nejen pro malé děti, ale i pro vás rodiče.

Díky velkému zájmu je na Slovensku naplánována výstavba několika dalších areálů a aquaparků. Poptávka v tuto chvíli převyšuje nabídku a tak se pro mnohé investory přímo nabízí investovat do rozvoje lázeňství na Slovensku.

Termální lázně Slovensko jsou také častým cílem českých turistů. Lákají nás především dobré ceny a celková dostupnost cestování na Slovensko, která když se spojí s vhodnými výlety například do Tater, může nahradit i plnohodnotnou dovolenou u moře. Častým cílem jsou především známé termální koupaliště Bešeňová, Štúrovo, Podhájská, Velký Meder či Rajecké Teplice. Mimo již zmíněných termálních koupališť najdete na našich stránkách i ty méně významné či českými turisty dosud nepoznané termální lázně.

Stále ještě přemýšlíte o tom, zda navštívit termální lázně Slovensko? Podívejte se na našeho průvodce jednotlivými termálními lázněmi našich sousedů a vězte, že do roka budete chtít některý z areálů navštívit.

Ukázat nabídku lázeňských pobytů na Slovensku

Představujeme termální lázně na Slovensku

Termální lázně Bešeňová, Slovensko

Termální lázně Slovensko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Vyzkoušejte vířivku jacuzzi Ostrava v nově otevřeném centru Relax Days.