Termální lázně Slovensko

Existuje pár věcí, které bychom mohli našim hraničním sousedům závidět. Jednou z těch věcí jsou i termální lázně Slovensko. U našich sousedů jich totiž najdeme více jak čtyřicet. Údajně se tu nachází až 1400 termálních pramenů, zda-li je to pravda necháme na posouzení každého z vás.

Díky obrovskému zájmu o pobyty v termálních lázních na Slovensku prošla řada letovisek nákladnými rekonstrukcemi tak, aby splnily náročné podmínky svých návštěvníků. Ti totiž termální lázně Slovensko nevyužívají pouze k rekreaci a rodinné dovolené, ale také k léčbě různých zdravotních problémů a pooperačních stavů. Odreagovat se do termálních koupališť jezdí i celé rodiny. Výhodou je teplota bazénů, která ve většině případů převyšuje 30°C a koupání se tak stává velice příjemným zážitkem nejen pro malé děti, ale i pro vás rodiče.

Díky velkému zájmu je na Slovensku naplánována výstavba několika dalších areálů a aquaparků. Poptávka v tuto chvíli převyšuje nabídku a tak se pro mnohé investory přímo nabízí investovat do rozvoje lázeňství na Slovensku.

Termální lázně Slovensko jsou také častým cílem českých turistů. Lákají nás především dobré ceny a celková dostupnost cestování na Slovensko, která když se spojí s vhodnými výlety například do Tater, může nahradit i plnohodnotnou dovolenou u moře. Častým cílem jsou především známé termální koupaliště Bešeňová, Štúrovo, Podhájská, Velký Meder či Rajecké Teplice. Mimo již zmíněných termálních koupališť najdete na našich stránkách i ty méně významné či českými turisty dosud nepoznané termální lázně.

Stále ještě přemýšlíte o tom, zda navštívit termální lázně Slovensko? Podívejte se na našeho průvodce jednotlivými termálními lázněmi našich sousedů a vězte, že do roka budete chtít některý z areálů navštívit.

Ukázat nabídku lázeňských pobytů na Slovensku

Představujeme termální lázně na Slovensku

Termální lázně Bešeňová, Slovensko

Termální lázně Slovensko

1 Comments

  1. helena tezka

    mam rada termalni lazne a kdyz bude akce,prosim dejte mi vedet.dekuji tezka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat