TOP 12: Nejlepší wellness hotely pro děti v Polsku

Kam do Polska s dětmi za zábavou, odpočinkem i za skvělými wellness zážitky? Dnes pro vás máme 12 tipů na nejlepší wellness hotely pro děti v Polsku a vězte, že se máte na co těšit.

Kam na wellness do Polska s dětmi?

1. Hotel Czarny Potok Resort & SPA

📌 Adresa: ul. Czarny Potok 65, 33-380 Krynica-Zdrój, Polsko
📌 Vzdálenost z Prahy: cca 680 km | z Brna: cca 480 km

Hotel Czarny Potok Resort & SPA

Více fotografií na Booking.com

Tento nádherný resort, který leží na okraji lázeňského města Krynica-Zdrój v pohoří Beskid Sądecki u slovenských hranic, skutečně vypadá jako z pohádky a patří mezi nejstylovější a taky nejlépe vybavené resorty v širokém regionu. Rozhodně si proto pozici v našem žebříčku zaslouží – tím spíš, že nabízí velmi bohatou kombinaci vyžití pro děti i pro rodiče. Ať už jde o sport, odpočinek nebo zábavu.

Resort je poměrně rozlehlý a leží přímo u lesa podél malého potůčku, podle kterého dostal i název. Lokalita je tedy skvělá a ihned vás uchvátí i architektura a design resortu a jeho hotelových budov. Ty mají severský nádech s dominujícím masivním dřevem a přírodním kamenem. Učiněná nádhera na pohled. Prostředí tohoto 4hvězdičkového hotelu je detailně a precizně propracované a udržované.

Hotel Czarny Potok Resort & SPA

Těšit se můžete mimo jiné na fantastický wellness a spa s nejvyšší úrovní luxusu. Jsou zde 4patrové lázně s 13 léčebnými prostory. Wellness zóna nabízí velký vnitřní bazén s výhledem a vodními atrakcemi. Nechybí vířivka a venkovní bazén obklopený terasou s lehátky. O sauny zde taky není nouze. Suchá, bylinková, parní i různé jiné. Vše můžete vyzkoušet.

I pro děti je tu toho víc než dost. Kromě vodních radovánek si mohou užít třeba minigolf. Ten se rozkládá na umělých terasách a je naprosto božský. Ale zábavy s dětmi si zde užijete i mnohem více.

Náš tip: 4* relax v Polsku: neomezený wellness, jídlo i zábava pro děti a dospělé v hotelu Czarny Potok Resort & SPA

2. BLUE MOUNTAIN RESORT

📌 Adresa: 1 Maja 51, 58-580 Szklarska Poręba, Polsko
📌 Vzdálenost z Prahy: cca 150 km | z Brna: cca 345 km

BLUE MOUNTAIN RESORT

Více fotografií na Booking.com

Velmi pěkný a skvěle vybavený horský wellness resort vhodný pro dovolenou s celou rodinou najdete i ve známém městě a horském letovisku Szklarska Poręba, které leží na polské straně Krkonoš a patří mezi nejoblíbenější destinace.

Blue Mountain patří mezi zdejší nejmodernější a nejlépe vybavené rozlehlé resorty. Najdete ho na kraji města, v klidném prostředí přímo u lesa. Hned při příjezdu si nelze nevšimnout skvělého, velkého dětského hřiště se spoustou prolézaček a zábavných prvků. Děti se zde rozhodně nudit nebudou.

BLUE MOUNTAIN RESORT

O vodní zábavu se pak postará soukromý aquapark s vnitřními i vnějšími bazény, tobogány a skluzavkami. Pravděpodobně jde o jeden z největších a nejlepších hotelových aquaparků v této oblasti. Dalším skvělým lákadlem je celoroční rodinná sjezdovka a za špatného počasí se děti zabaví ve velké herně či dětském koutku nebo sportovní místnosti.

Resort nabízí i velkou posilovnu a pochopitelně nebudete ošizeni ani o bohaté wellness a spa zázemí, které zahrnuje i finskou, parní či infra saunu, ale taky bio saunu či rituální saunu a další zařízení i možnost užít si různé procedury.

Náš tip: Polské Krkonoše pro pár i rodinu: 4* BLUE MOUNTAIN RESORT s wellness a aquaparkem, snídaně či polopenze

3. HOTEL BANIA THERMAL & SKI

📌 Adresa: Środkowa 181, 34-405 Białka Tatrzańska, Polsko
📌 Vzdálenost z Prahy: cca 550 km | z Brna: cca 350 km

HOTEL BANIA THERMAL & SKI

Více fotografií na Booking.com

Čtyřhvězdičkový Bania hotel patří mezi velmi pěkné termální wellness hotely a lyžařské resorty s vynikajícím vybavením především pro děti. Pro ty bude tento resort učiněným rájem ve známém tatranském městě a letovisku Białka Tatrzańska učiněným rájem.

Je zde totiž hned několik fantastických lákadel, které z resortu činí prakticky plnohodnotný a různorodý zábavní park. Pro milovníky vody (nejen malé, ale i velké) je zde obrovský aquapark se s monumentální spletí tobogánů s kluzavek, vnitřními a venkovními bazény, vodními překážkovými drahami, prolézačkami či nafukovacími hrady. Terma Bania patří mezi vyhlášené a nejlepší polské aquaparky a hosté hotelu mají výhodu exkluzivního vstupu.

HOTEL BANIA THERMAL & SKI

Pokud děti omrzí voda, přichází na řadu Fun Park. Rozlehlý zábavní park na ploše 10 000 m2, který nabízí nejrůznější atrakce, včetně lanového parku. A co na vás čeká dál? Fantasticky vybavený wellness a lázně. Sjezdovky. I leccos dalšího.

Náš tip: Relax v rodinném hotelu BANIA THERMAL & SKI v polských Tatrách: polopenze, termální bazény, wellness i zábava pro děti

4. Biały Kamień – Hotel & SPA

📌 Adresa: Leśna 8, 59-850 Świeradów-Zdrój, Polsko
📌 Vzdálenost z Prahy: cca 160 km | z Brna: cca 350 km

Biały Kamień - Hotel & SPA

Více fotografií na Booking.com

Tento čtyřhvězdičkový wellness hotel se rozkládá přímo pod stejnojmennou horou poblíž známého horského lázeňského města a turistické destinace Świeradów-Zdrój na polské straně Krkonoš. Jde o oblíbené letovisko pro zimní lyžařskou, ale třeba i letní turistickou či lázeňskou dovolenou.

Hotel Biały Kamień nabízí komfortní zázemí a zajímavé vybavení, které vám zpříjemní dovolenou. Je zde wellness centrum s úchvatnými panoramatickými výhledy na hory, bazénem, letní terasou, dětským bazénkem, několika vířivkami (včetně solné) a saunami.

Biały Kamień - Hotel & SPA

Děti se pak mohou těšit na velmi vlídné přijetí, protože hotel je výrazně „baby-friendly“. Je zde i vnitřní herna včetně koutku s počítačovými a konzolovými hrami, připraveny jsou animační programy, nechybí venkovní hřiště či možnost zapůjčení různého vybavení pro děti.

5. Osada Śnieżka

📌 Adresa: Spacerowa 8/13, 58-508 Łomnica, Polsko
📌 Vzdálenost z Prahy: cca 180 km | z Brna: cca 250 km

Osada Śnieżka

Více fotografií na Booking.com

Resort Osada Śnieżka leží poblíž známé polské krkonošské destinace Jelení Hora – v obci Lomnica. Jde o poměrně velmi rozlehlý areál tvořený stylovými moderními dřevěnicemi a s výbavou odpovídající vysoce luxusním střediskům.

Je zde bistro, restaurace či pool bar. Těšit se můžete na vodní svět s atrakcemi i úžasný wellness. Jeho nejlepší částí je privátní „dřevěné městečko“ se saunami i dalšími zařízeními a především fantastickou atmosférou. Pro děti je zde připravena rozsáhlá herna, která zaujme všechny věkové kategorie. Jsou zde skvělé animační programy (i pro celou rodinu), pravidelná představení a spousta dalších možností a zábavy.

Osada Śnieżka

Náš tip: Pobyt v podhůří polských Krkonoš pro pár i rodinu: jídlo, neomezený wellness i zábavní centrum

6. Elements Hotel & SPA

📌 Adresa: Zakopiańska 20a, 59-850 Świeradów-Zdrój, Polsko
📌 Vzdálenost z Prahy: cca 155 km | z Brna: cca 350 km

Elements Hotel & SPA

Více fotografií na Booking.com

Vracíme se do města Świeradów-Zdrój v polských Krkonoších. Dalším zdejším skvělým hotelovým resortem je Elements Hotel & Spa na samotném okraji města – už napůl v náruči přírody. Elements je téměř zbrusu nový hotel, takže se můžete těšit na vybavení ve špičkovém stavu a na spoustu skvělých možností pro vás i vaše děti.

Elements Hotel & SPA

Je zde krytý bazén a wellness s finskou, bio, parní či infračervenou nebo rodinnou saunou. Vyzkoušet můžete saunové ceremoniály i různé lázeňské procedury v rámci Sensus Spa. Pro děti jsou zde animační programy i zábavné vzdělávací workshopy. Nechybí ani rozlehlé herní prostory s velmi pestrým vybavením. A zmínku si rozhodně zaslouží i dětské lázně s výběrem speciálních procedur.

Náš tip: Świeradów-Zdrój: luxusní 5* hotel Elements Hotel & SPA, jídlo, moderní wellness a atrakce

7. Nosalowy Dwór Resort & SPA

📌 Adresa: Droga Oswalda Balzera 21D, 34-500 Zakopane, Polsko
📌 Vzdálenost z Prahy: cca 540 km | z Brna: cca 340 km

Nosalowy Dwór Resort & SPA

Více fotografií na Booking.com

Tento mimořádně pozoruhodný a luxusní horský resort najdete v našinci víc než dobře známém polském městě Zakopané, které leží kousek od slovenských hranic. Jde o komplex zcela nových, rozlehlých hotelů a apartmánových domů v okouzlujícím stylu. Prostředí je jako ze škatulky a skvělou výhodou je opravdu bohaté vybavení.

Nosalowy Dwór Resort & SPA

Pro děti jsou zde herny a taky venkovní hřiště s prolézačkovým středověkým hradem. Malí hosté mohou vyzkoušet i zdejší dětské lázně. Rodiče si rovněž mohou vychutnat lázeňské a wellness prožitky – ať už v podobě saunování, masáží či jiných kratochvílí. Nechybí velký bazén, vířivka nebo třeba fitness centrum. Užít si můžete i vynikající gastronomii.

Náš tip: Dovolená v polských Tatrách: 4* rezidence Nosalowy Dwór Resort & SPA s neomezeným wellness, až 2 děti zdarma

8. Hotel Crystal Mountain

📌 Adresa: Bukowa 19A, 43-460 Wisła, Polsko
📌 Vzdálenost z Prahy: cca 430 km | z Brna: cca 225 km

Hotel Crystal Mountain

Více fotografií na Booking.com

Tento hotel působí trochu jako zjevení. Jeho obrovská a velmi moderní budova trčí zcela osamoceně z nekonečného horského lesa za městem Visla ležícího jen pár km od Třince. Opět jde o de facto „fungl“ nový hotel, který se navíc nese v opravdu velkolepém, pětihvězdičkovém duchu.

Mezi největší lákadla patří aquapark Blue Lagoon s venkovním i vnitřním bazénem, dětským bazénem, vířivkou, tobogánem, divokou řekou, pool barem a dalšími atrakcemi a vybavením. Je zde skvělý wellness se saunami a širokou nabídkou služeb a procedur. Pro děti je v hotelu taky opravdu velká a krásná herna, kde se třeba za špatného počasí zabaví na dlouhé hodiny.

Náš tip: 5* luxus v polských Beskydech: snídaně či polopenze, neomezený wellness a až 2 děti zdarma v hotelu Crystal Mountain

9. Hotel Bukovina

📌 Adresa: Sportowa 22, 34-530 Bukowina Tatrzańska, Polsko
📌 Vzdálenost z Prahy: cca 560 km | z Brna: cca 360 km

Hotel Bukovina

Více fotografií na Booking.com

Krásný hotel na ještě lepším místě. Tak bychom mohli velmi stručně popsat hotel Bukovina, který leží za obcí Bukowina Tatrzańska blízko města Zakopané v Polsku. Tento kouzelný horský resort slibuje dech beroucí prostředí i výhledy, ale především fantastické možnosti, jak si užít dovolenou – zvláště pokud milujete vodu, termály a aquaparky.

Bukovina totiž není jen hotel, ale taky (či spíše především) jde o velmi významný polský termální aquapark. Ten nabízí venkovní i vnitřní bazény s termální vodou, tobogány, skluzavky, vířivky a spoustu dalších atrakcí. Pochopitelně nebudete ochuzeni ani o rozlehlý, špičkový wellness.

Hotel Bukovina

Bukovina patří mezi skvěle hodnocené a velmi oblíbené termály v Polsku, a pokud se zde ubytujete, můžete si užívat exkluzivní přístup do tohoto vodního světa.

Náš tip: Polské termály: 4* hotel Bukovina se snídaní či polopenzí, neomezený vstup do bazénů a saun, program pro děti

10. Hotel Aquarion Family & Friends

📌 Adresa: Jagiellońska 29, 34-500 Zakopane, Polsko
📌 Vzdálenost z Prahy: cca 540 km | z Brna: cca 340 km

Hotel Aquarion Family & Friends

Více fotografií na Booking.com

Další aquapark s luxusním hotelem v jednom. Hotel Aquarion přiléhá přímo k vodnímu parku Aqua Park Zakopane. Jde o poměrně dost velký a výborně vybavený aquapark a opět i termální lázně, takže můžete spojit zábavu s dětmi s utužováním zdraví.

Hotel Aquarion Family & Friends

Aqua Park Zakopane nabízí vše, co lze od velkého vodního světa čekat – včetně vynikajícího wellness centra. Ale zajímavými možnostmi se může pochlubit i samotný hotel Aquarion, který je s lázněmi propojený. Ten je velmi dobře připravený na dětské návštěvníky. Skrývá parádní hernu a nabízí různorodé služby pro děti.

Náš tip: Rodinný pobyt v hotelu Aquarion Family & Friends v Zakopaném: polopenze, neomezený wellness i vstupy do aquaparku

11. Hotel Warszawianka

📌 Adresa: Jachranka 77, 05-140 Serock, Polsko
📌 Vzdálenost z Prahy: cca 680 km | z Brna: cca 585 km

Hotel Warszawianka

Více fotografií na Booking.com

Tentokrát se vzdálíme horám a přiblížíme polské metropoli Varšavě. Pokud byste v okolí města hledali kvalitní hotel s co nejlepším vyžitím pro děti, hotel Warszawianka může být tou správnou volbou.

Tento velký moderní čtyřhvězdičkový hotel ležící uprostřed zeleně skrývá spoustu možností. Je zde velká interaktivní herna s opravdu velmi rozmanitými možnostmi pro děti různých věkových kategorií. Dokonce se dočkáte i malého, ale o to půvabněji zpracovaného aquaparku ve stylu tropického pralesa s bazény, bazénky i vířivkami či skluzavkami. Je zde taky velké venkovní hřiště, lázně a další zařízení.

Hotel Warszawianka

12. Cukrownia Żnin

📌 Adresa: Janickiego 1, 88-400 Żnin, Polsko
📌 Vzdálenost z Prahy: cca 540 km | z Brna: cca 680 km

Cukrownia Żnin

Více fotografií na Booking.com

Pokud máte rádi unikátní, neobvyklé a velmi stylové hotely, pak zpozorněte! Cukrownia Żnin by vás rozhodně mohl zaujmout. Jde totiž o moderní zážitkový hotel, který vznikl v areálu bývalého cukrovaru ve městě Żnin mezi Poznaní a Bydhoští.

Cukrownia Żnin

Tento hotel nabízí kromě opravdu originálních interiérů i exteriérů taky vodní svět s bazény a velkou skluzavkou a hernu, která už má spíše povahu velkého vnitřního zábavního parku s prolézacími věžemi nebo třeba 28metrovou skluzavkou a videohernou. Skutečně parádní místo pro rodinnou dovolenou.

Čtěte dále: