Lázeňské hotely Niva – Luhačovice

Lázeňské hotely Niva – Luhačovice

Odpočiňte si od shonu dnešní doby a vydejte se do světa relaxace – lázní Luhačovice. Kromě bohatých wellness služeb a léčebných lázeňských procedur si zde můžete užívat krásy zalesněné přírody a bohatého kulturního života.

Tyto lázně jsou čtvrté největší v České republice a zdejší minerální prameny jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v celé Evropě Tyto vody s vysokým obsahem minerálních látek jsou obohacené kysličníkem uhličitým a pomáhají léčit především onemocnění dýchacích cest, dále jsou důležité pro léčbu pohybového aparátu, trávícího traktu a také cukrovky. Lázně Luhačovice mají celkem 18 pramenů, nejznámější z nich je pramen Vincentka, využívaný k pitné léčbě. Tato metoda je zde využívána již od roku 1669, kdy úvodní zmínky o léčebných účincích začaly do lázní lákat první pacienty.

A na co se v lázních Luhačovice můžete těšit? Jsou to především inhalace a nejrůznější koupele (například uhličité, perličkové, jodobromové či rašelinové), parafínový či rašelinový obklad, elektroterapie a různé cvičení. Dále můžete vybírat z velké nabídky masáží (kupříkladu reflexivní, antistresová, lymfatická drenáž a mnoho dalších).

Samozřejmostí lázní Luhačovice je i ubytování, o které se postarají hotely Niva I. a Niva II.. Nabízené služby jsou poskytovány přímo v těchto hotelích, součástí jsou také bazény, tělocvična, fitcentrum a tenisový kurt pro bohaté využití volného času.

Lázně Luhačovice mají navíc v nabídce různé výhodné pobyty. Můžete si například zakoupit Zimní lázeňskou dovolenou, kde vám budou po konzultaci s lékařem vybrány ty správné procedury – každý den podstoupíte jednu malou a jednu velkou proceduru. Dále se můžete oddat Lázeňské medové relaxaci nebo vyjet s partnerem na Romantický pobyt.

Fotografie lázeňského hotelu Niva II.

Lázeňský hotel Niva II.

Koupel ve víně - lázeňský hotel Niva II.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat