Lázeňské hotely Niva – Luhačovice

Odpočiňte si od shonu dnešní doby a vydejte se do světa relaxace – lázní Luhačovice. Kromě bohatých wellness služeb a léčebných lázeňských procedur si zde můžete užívat krásy zalesněné přírody a bohatého kulturního života.

Tyto lázně jsou čtvrté největší v České republice a zdejší minerální prameny jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v celé Evropě Tyto vody s vysokým obsahem minerálních látek jsou obohacené kysličníkem uhličitým a pomáhají léčit především onemocnění dýchacích cest, dále jsou důležité pro léčbu pohybového aparátu, trávícího traktu a také cukrovky. Lázně Luhačovice mají celkem 18 pramenů, nejznámější z nich je pramen Vincentka, využívaný k pitné léčbě. Tato metoda je zde využívána již od roku 1669, kdy úvodní zmínky o léčebných účincích začaly do lázní lákat první pacienty.

A na co se v lázních Luhačovice můžete těšit? Jsou to především inhalace a nejrůznější koupele (například uhličité, perličkové, jodobromové či rašelinové), parafínový či rašelinový obklad, elektroterapie a různé cvičení. Dále můžete vybírat z velké nabídky masáží (kupříkladu reflexivní, antistresová, lymfatická drenáž a mnoho dalších).

Samozřejmostí lázní Luhačovice je i ubytování, o které se postarají hotely Niva I. a Niva II.. Nabízené služby jsou poskytovány přímo v těchto hotelích, součástí jsou také bazény, tělocvična, fitcentrum a tenisový kurt pro bohaté využití volného času.

Lázně Luhačovice mají navíc v nabídce různé výhodné pobyty. Můžete si například zakoupit Zimní lázeňskou dovolenou, kde vám budou po konzultaci s lékařem vybrány ty správné procedury – každý den podstoupíte jednu malou a jednu velkou proceduru. Dále se můžete oddat Lázeňské medové relaxaci nebo vyjet s partnerem na Romantický pobyt.

Fotografie lázeňského hotelu Niva II.

Lázeňský hotel Niva II.

Koupel ve víně - lázeňský hotel Niva II.

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *