Aquapark (Aquapalace) Čestlice

V hlavním městě České Republiky poblíž dálnice D1 v části Čestlice-Průhonice se nachází jeden z nejmodernějších aquaparků v České republice ale i ve střední Evropě aquapark Čestlice. Pojďme si blíže představit možnosti tohoto zábavného komplexu.

Aquapark Čestlice je rozdělen do několika základních částí. Mezi nejvyužívanější patří rozhodně vodní svět. Dále zde nalezneme saunovou část areálu, spa areál a fitness areál. Nyní si jednotlivé části představíme blíže.

Vodní svět aquapark Čestlice

Vodní svět aquapark Čestlice se rozprostírá na ploše 9150 metrů čtverečních a je rozdělen na základní 3 části Palác pokladů, Palác Dobrodružství a Palác relaxu. Jako další část se dá nazvat také ta venkovní.

V areálu aquapark Čestlice je pro návštěvníky připraveno hned několik atrakcí, mezi nimiž nechybí tobogány a skluzavky. Najdete jich tu hned 9 a to od těch pro nejmenší pro ty více náročné a adrenalinové. Mezi velice oblíbenou atrakci patří mořské vlnobití ve speciálním bazénů, který v pravidelných časových intervalech spustí smršť vln a vy se cítíte jako u moře. Nechybí ani vířivky, masážní lavice a křesla, plavecký bazén a také bazén s akváriem, ve kterém můžete sledovat plavající ryby těsně ve vaší přítomnosti, odděleni budete pouze sklem.

Ve venkovní části areálu aquaparku Čestlice na vás poté čeká 450 metrů dlouhá divoká řeka a prostor pro vaši relaxaci na sluníčku. Za zmínku stojí jistě ještě hloubkový bazén jehož výška je 8 metrů. Zde si můžete vyzkoušet potápění i v přístrojích.

Sauny Aquapark Čestlice

Celkem 12 saun mezi nimiž nechybí finské sauny, severské sauny ve venkovní části ve srubu a římské lázně, to nabízí aquapark Čestlice. Relaxovat poté můžete na několika lehátkách. K vašemu ochlazení zde máte k dispozici ledové bazénky a sprchy. Uvolnit své svaly poté můžete v vířivce. Sauny jsou výborným relaxem v zimním období a má také blahodárný účinek na naše zdravý.

SPA areál aquapark Čestlice

Ve SPA areálu můžete podstoupit procedury, které jsou vhodné pro vaše tělo. Záleží pouze na vašich požadavcích. Můžete si tak nechat udělat masáže, manikúru, pedikúru, depilaci nebo můžete navštívit hydromasážní vanu, privátní saunu či podstoupit exotickou proceduru rassoul či hamman.

Fitness centrum Aquapark Čestlice

Plně vybavené 2 podlaží posilovacích strojů, LCD televize, bruslařské trenažéry, power plate, strečink a spousta dalšího možností na vás čeká v této části areálu aquaparku Čestlice.

Vstupné aquapark Čestlice

Vstupné do vodního světa od 145,-Kč za 1 hodinu ve vedlejší sezoně. V hlavní sezónně a o víkendech počítejte s cenou pohybující se od 170,-Kč za hodinu. Děti a studenti mají vstupné zlevněno.

Svět saun je možné navštívit od 255,-Kč za hodinu ve vedlejší sezónně. V hlavní sezoně a o svátcích počítejte s cenou od 280,-Kč za hodinu. Děti a studenti mají vstupné zlevněno.

Jednorázový vstup do Fitness centra: 170,-Kč
Masáže od 500,-Kč
Solárium od 10,-Kč za 1 minutu
Denní líčení od 250,-Kč
SPA balíčky obsahující několik procedur od 1000,-Kč

Pro kompletní ceník služeb navštivte oficiální stránky aquapark Čestlice.

Otevírací doba Aquapalace Praha-Čestlice

Vodní svět: denně od 10:00 do 21:30
Svět saun: 10:00 až 21:30
SPA areál: od 10:00 do 22:00
Fitness: všední den od 7:00 do 22:00, víkendy od 10:00 do 22:00

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *