Relaxujte pohodlně v domácím prostředí / domácí sauny a vířivky

Uvolnění a relaxaci bychom si měli dopřávat jako součást každodenního života. V dnešním článku si představíme možnosti relaxace v pohodlí domova. Pravé sauny mají pro některé značnou nevýhodu. Tou je nahota. Některé sauny totiž nepovolují vstup do prostoru s oblečením či pouhým ručníkem. Tato pro někoho nepříjemná situace, kdy se zcela nazí musíte dělit o prostory sauny s cizími lidmi nezanechává dobré pocity. Nejinak je tomu u vířivek, v nich ovšem platí mírnější pravidla jejich používání a vstup je povolen mimo jiné v plavkách.Řešením by pro vás mohli být domácí sauny a vířivky.

Domácí sauny

Společnost United Spa dodává do vašich domácností kvalitní domácí sauny, včetně jejich montáže, servisu a příslušenství. Na výběr máte klasické sauny, parní sauny a také kompletní saunové domky. Vaše domácnost se rázem může změnit na plnohodnotný prostor pro relaxaci při kterém je odbrouvání stresu snadnou záležitostí.

Sauny jsou dodávány ve špičkové kvalitě vyrobené z kvalitních severských dřevin, to vše v různých velikostech přesně podle vašich prostorových požadavků. Saunové domky uspokojí každého zákazníka a dychtivého vyznavaše saunování. Při jejich výrobě se dbá především na kvalitu, venkovní design a variabilnost rozměrů tak, aby saunový domek zapadl do vaší zahrady nejen po designové stránce, ale i po té rozměrové.

Infrasauny poskytují celému tělu teplo. Díky tomu dochází k lepšímu prokrvení kůže, regeneraci a léčbě kožních chorob. Stejně jako u klasických saun, jsou infrasauny dodávány jako součást vašeho interiéru. Společnost United Spa vám dodává infrasauny vysoké kvality včetně jejich profesionální montáže.

Domácí vířivky

Stále více oblíbené jsou také domácí vířivky, při kterých zapomenete na strasti a starosti vašeho života. Oddáte se pouze relaxaci a odpočinku v příjemných bublinkách a láhví šampaňského přesně jako z filmů a Jamesi Bondovi. U společnosti United Spa si můžete vybrat ze čtyř základních provedení vířivek ClassicSpa, AmbientSpa, SwimSpa a WellnessSpa. Jednotlivé modely se liší nejen velikostmi, ale především rozložením masážní trysek, ale také sedacích a lehacích ploch. Pro všechny druhy vířevek platí vysoká kvalita použitých materiálů, které vydrží nápor každodenního používání.

Podle přání si lze vířivky vybavit LED diodami, světelnými fontánami, aroma terapiemi, pískovou filtrací či audio systémem s vyjíždějícími reproduktory. Všechny tyto doplňkové možnosti uspokojí každého náročného zakazníka.

Přijďte si sauny a vířivky prohlédnout a vyzkoušet

Pokud vás nabídka domácí sauny či domácí vířivky zaujala můžete si u společnosti United Spa prohlédnou jednotlivé produkty na vlastní oči. V případě zájmu si je můžete dokonce sami vyzkoušet a to v novém show roomu Praze Běchovicích, kde jsou pro vás všechny produkty této firmy vystaveny. V případě zájmu je vám k dispozici vyškolený personál, který vám poradí s výběrem.

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *