Prohlédněte si vířivku v noci a pořiďte si k ní novinku – ratanové schody

Již dávno neplatí, že vířivku můžete vyzkoušet pouze ve wellness nebo SPA centrech, či ve stejně laděných hotelech. Již po mnoho let je možné mít vířivku i doma. A pokud o ní sníte, není nic snadnějšího, než si ji vybrat, a ideálně třeba vyzkoušet. A kde? Navštivte Showroom vířivek Softub, a to na Praze 10 – Štěrboholy. Právě zde vám budou představeny všechny vířivky, do kterých si třeba budete moci i vlézt, a vyzkoušet tak relaxaci na vlastní kůži. A pokud máte raději soukromí, není problém domluvit si otevření i mimo pracovní dobu.

Ratanový schod – naprosto unikátní novinka

A pokud Showroom navštívíte právě nyní, je to ideální doba k tomu, jak se seznámit se zcela unikátní novinkou, kterou je ratanový schod. Ten je k dispozici k modelům Legend i Resort, a přijde vhod v případě, že jsou právě tyto vířivé vany umístěny v menších prostorech nebo v rohu.

Do současné doby bylo totiž využíváno pouze celistvé obložení, a právě shod díky svému tvaru nabídne nové možnosti. Samozřejmostí je dokonalý design, který tak s celkovým luxusem daných vířivek koresponduje. A ačkoliv mluvíme o luxusu, rozhodně nemusí být tak drahý, jak si myslíte – ceny začínají na 25 590 Kč.

Vířivka od firmy Softub

Kde si prohlédnout vířivky na vlastní oči?

A tak pokud vás skutečně zajímá, jak daná novinka vypadá, není nic snadnějšího, než se přijet podívat osobně, nebo si ji prohlédnout prostřednictvím internetu. V obou případech lze dané vířivé bazény zakoupit, a díky skladové dostupnosti je budete mít doma dříve, než se sami nadějete.

Takže pokud si chcete užít dokonalé relaxace a odreagování kdykoliv si jenom budete přát, a to v rámci vašeho domu, již víte, jak na to. Vířivky Softub jsou tím správným. A nyní, s ratanovými schody, rozhodně zaujmou a vyjdou zájemcům vstříc ještě o něco více. Nabídnou dokonalou kombinaci praktičnosti a designu. Tak neváhejte a sami vyzkoušejte.

Venkovní krytá vířivka od firmy Softub

Zdroj fotografií a více fotek na www.softub-spa.cz