Lázně Třeboň pro seniory

Navštivte lázně Třeboň pro seniory, které přináší lázeňské pobyty určené spíše starším lidem. Chcete udělat radost svým rodičům nebo prarodičům? Pak jim věnujte jedinečný dárek v podobě lázeňského pobytu. Pobyty pro seniory jsou totiž v současné době velmi žádané, neboť i starší lidé si chtějí užívat života naplno. Výhodné balíčky zahrnují pobyty, relaxaci a také aktivní odpočinek. V největší míře však převažuje léčba a regenerace fyzických a duševních sil. Lázeňské pobyty pro seniory Třeboň vábí na výhodné slevové akce, které se vyplatí.

Lázně Třeboň vás nadchnou

Lázně Třeboň patří z hlediska lázeňství a turistiky mezi velmi významná místa v naší republice. Třeboň je proslulá především rybníky a rybařením, nejinak je tomu také v případě lázní. Do povědomí lidí se však tyto lázně dostaly hlavně jako velmi oblíbené lázeňské místo, která nabízí procedury a odpočinek. Lázně Třeboň pro seniory přináší možnost odpočinku a relaxace prostřednictvím Lázní Aurora nebo Bertiným Lázním.

Bertiny Lázně

Bertiny Lázně přináší klientům odpočinek a to jak tělesný, tak duševní. Pobyty pro seniory jsou naprosto dokonalé pro regeneraci organismu, přináší klid a pohodu. Lázně se zaměřují především na léčbu pohybového aparátu.

Lázně Aurora

Jde o lázeňský komplex, který se nachází v blízkosti známého rybníka Svět v klidné části lázeňského města Třeboň. Lázně Aurora se nacházejí v příjemném prostředí, jsou obklopeny lázeňským parkem. Komplex má velkou výhodu, neboť poskytuje svým hostům všechny služby takzvaně „pod jednou střechou“.

Vychutnejte si jedinečné nabídky lázeňských pobytů v jihočeských lázních Třeboň.