Lázně Luhačovice pro seniory

Luhačovice jsou malebné lázeňské městečko, které se nachází v překrásném údolí chráněné oblasti. Jedinečné kouzlo tohoto města vytváří romantické parky s fontánami a lázeňskými domy, které září veselými barvami. Každý návštěvník se zde cítí jako v ráji.

Luhačovice patří mezi největší moravské lázně, které mají svou dlouholetou tradici. Zaměřují se na léčbu dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu. Není divu, že převážnou část pacientů tvoří starší lidé. Lázně Luhačovice pro seniory znamenají možnost relaxace, odpočinku a především zlepšení zdravotního stavu. Luhačovické prameny jsou totiž považovány za jedny z nejúčinnějších v celé Evropě.

Bohatá nabídka pro seniory

Lázně Luhačovice pro seniory připravují velmi pestrý lázeňský i rekreační program. Pobyty pro seniory často kupují příbuzní svým rodičům a prarodičům jako dárek. Hlavní náplní programu pro seniory jsou především lehčí léčebné procedury, masáže a pohybová terapie. Starší lidé si zde mohou dopřát vše, co lázeňská léčba nabízí. Jedná se zejména o bohaté zdroje přírodních léčebných pramenů, které v kombinaci s nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami, přináší blahodárné účinky na jejich zdraví.

K dispozici je více než 60 druhů léčebných procedur, mezi které patří pitná kúra, inhalace, uhličité koupele, obklady, masáže, vodoléčebné procedury, elektroléčba, speciální terapie, pohybová léčba a jiné.

Ubytování pro seniory

Lázně Luhačovice pobyty pro seniory zahrnují balíčky, které jsou ušity na míru starším lidem. Jedná se tedy o komfortní ubytování v jednom z mnoha lázeňských hotelů, stravování nejčastěji ve formě polopenze a také několik léčebných procedur, dle vašeho výběru. Zájezdy pro seniory bývají značně zvýhodněné. Starší lidé více lpí na pohodlí.