Lázně Libverda

Lázně Libverda najdeme na severu České Republiky v Libereckém kraji v jedné z malebných kotlin v nadmořské výšce 424 metrů. Lázně Libverda mají léčivé účinky pro pacienty s onemocněním pohybového aparátu, srdce a krevního oběhu. Lázně však nevyhledávají jen pacienti. Jsou i cílem rekreantům, kteří hledají možnost odpočinku a sportu v nedaleké krajině.

Také vás ubíjí starosti všedních dní a máte chuť si od všeho odpočinout a vyjet někam, kde se ostatní budou pro změnu starat o vás? Chcete si užít sportovně relaxační pobyty? Potom vyrazte poznat lázně Libverda.

Libverda – tradiční lázně na severu Čech

Už na konci 14. století byly objevené účinky zdejších minerálních pramenů a od té doby se zde datuje historie lázeňství. Postupně se lázně rozrůstaly až do dnešní podoby.

Kromě lázní, stojí za pozornost i další pamětihodnosti města. Zajímavý je klasicistní zámeček s Clam-Gallasovským erbem. Máte-li raději přírodní památky, čekají tu na vás přírodní rezervace Tišina, přírodní park Peklo, přírodní památka Klečoviště na Smrku a řada dalších atrakcí. Příroda tu je nádherná.

Máte smysl pro architekturu? Oblíbíte si klasicistní a empírové pavilóny lázní vybudované v letech 1783 – 1808 či dvoukřídlou kolonádu z první poloviny 19. století.

Chcete se nechat hýčkat? Pak vás zaujmou zdejší wellness služby. Příjemně uvolníte své tělo i mysl. Jsou tu pro vás připravené různé antistresové a regenerační zábaly, anticelulitidní programy, masáže a jiné programy.

Dopřejte si i vy příjemný odpočinek. Lázně Libverda uvolní vaše tělo i mysl.

Ubytování lázně Libverda

Hledáte vhodné ubytování? Připravily jsme pro vás nabídku nejznámějších lázeňských zařízení mezi která patří Lázeňský hotel Nový Dům, Lázeňský hotel INN a ještě mnohem více. Sledujte sekci lázně Libverda ubytování a vyberte si dle vašich požadavků.

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *