Lázeňské pobyty Karlovy Vary

Karlovy Vary patří k našim největším a nejslavnějším lázeňským městům a jsou vyhlášené také ve světě. Mají bohatou historii, která sahá až do druhé poloviny 14. století, kdy v tamních lesích projížděl Karel IV. na koni a jeho družina zde náhodně objevila horský pramen.

Díky léčivému prameni označil císař místo jako posvátné a nechal zde postavit lázeňské město, které dodnes vzkvétá a vábí lidi z celé republiky i ze zahraničí. Lidé sem jezdí především díky ozdravným pramenům, ale také aby na vlastní oči mohli vidět krásu tohoto města a jeho historické památky. Lázeňské pobyty Karlovy Vary jsou určeny pro každého, kdo má rád lázně, dobré jídlo, památky a čerstvý vzduch.

Lázeňské domy v Karlových Varech

Lázeňské domy Karlovy Vary představují základ celého města a mají svoji dlouholetou historii. V současné době se nachází v Karlových Varech také nové moderní sanatorium Thermal. Hosté si zde mohou dopřát moderní ubytování, k dispozici jsou stravovací a společenské prostory a také otevřený bazén s termální vodou.

Dopřejte si ubytování na nejlepší úrovni v moderních lázeňských domech, kterých je zde skutečně mnoho. Jmenujme například lázeňský dům Sadový Pramen, který se nachází v centru lázeňského území nedaleko Sadové kolonády. Tento lázeňský dům patří k tradičním zařízením v Karlových Varech. Lázeňské domy Karlovy Vary mají svou tradici.

Přijeďte do Karlových Varů

Lázeňské pobyty Karlovy Vary zahrnují ozdravné, relaxační i poznávací pobyty. Karlovy Vary se pyšní největší koncentrací léčivých pramenů na světě. Můžete se projít po krásných promenádách, ochutnat některý z léčivých pramenů či se jen tak pokochat městem, ve kterém se každoročně koná světoznámý filmový festival Karlovy Vary. Lázeňské pobyty Karlovy Vary se nabízí také jako ideální dovolená.