Sezona infrasaun právě začíná

Období podzimu je tady, což logicky znamená i období zvýšené náchylnosti k různým nemocem a problémům. Přitom právě ty lze poměrně dobře eliminovat. A to nikoliv pouze vitamínovými přípravky a zdravou stravou, ale i pravidelným saunováním. A právě toto období je spojeno s tím, kdy jsou infrasauny a sauny skutečným hitem, a tak ani vy byste neměli váhat s jejich pořízením. A proč? Pojďme se podívat na ty hlavní výhody.

Dokonale usmrtí bakterie a viry

Prioritou infrasaun je samozřejmě vyšší teplota, která má jasná pozitiva v tom, že dokáže dokonale usmrtit všechny bakterie a viry, a tím logicky přispět k lepšímu zdraví našeho těla. Skvěle také stimuluje samotný imunitní systém, který k naší zdravotní odolnosti výrazným způsobem přispívá.

Skvělá volba i pro naši pokožku

Není to pouze obranyschopnost, jelikož to jsou i pozitivní účinky na naši pokožku. Kromě toho, že se zlepšuje prokrvení a také pevnost kůže, mají infrasauny blahodárný vliv na řadu kožních problémů, mezi které spadá například:

  • Akné
  • Ucpané póry
  • Suchý ekzém
  • Kopřivka
  • Lupénka

Odpočinek za pár korun

To hlavní, co jsme ale ještě nezmínili, to je i fakt, že nám infrasauna umožní i příjemně relaxovat. Díky tomu tak můžeme snížit případné bolesti svalů, či zlepšit naše mentální zdraví. A to za zhruba 10 – 15 Kč, což jsou provozní náklady na jeden saunovací cyklus. K tomu přidejte i fakt, že infrasauny v akci jsou skvělou možností, jak si je pořídit velmi levně, a vyjde vám, že by měly být součástí i vašich rodinných domů.

Infrasauna od Marimex.cz

Zdroj fotografie: Marimex.cz

A to mimo jiné také proto, že domácí infrasauna je mnohem hygieničtější, než případné veřejné saunování. Nehledě na stud, který je pro mnohé stále velkou překážkou v tom, aby do veřejné sauny nešli. A kde tu domácí tedy ideálně koupit, aby splňovala všechny výše uvedená pozitiva? Ideálně na eshopu jednoho z největších prodejců s velkou tradicí, kterým, je společnost Marimex.