Dobrá pojistka pokryje rizika lázeňského pobytu

Cesta do lázní znamená odpočinek od všedních starostí. Dalo by se říci, že vás čeká jenom sladké nicnedělání. Jenže skutečnost mnohdy bývá jiná. Najednou máte hodně volného času, a proto se třeba rozhodnete pro neplánovaný sportovní výkon. Vzhledem k tomu, že nejste trénovaní na pravidelnou vysokou zátěž, je takový nárazový sport spojen se zdravotními riziky. Zkrátka, když vyrazíte do lázní, měli byste se na takové situace předem připravit a pojistit.

Nabídka pojištění i pro starší lidi

Jestliže se kvapem blíží datum vašeho odjezdu, srovnejte si nabídku pojištění.  Proč?

  • Vyjedete do lázní s klidným svědomím, že jste krytí v případě jakýchkoli rizik.
  • Vaše bezpečí je to nejdůležitější, zejména patříte-li mezi seniory a trpíte nějakou závažnější chronickou chorobou.
  • U starších lidí nad 70 let bude pojišťovna možná vyžadovat i potvrzení o zdravotním stavu, což je nutné s předstihem zařídit. Některé pojišťovny ještě před několika lety nechtěly lidi vyššího věku pojistit vůbec, ovšem dnes už se naštěstí situace změnila.  Pojišťovny pochopily, že i když jsou starší lidé z pohledu různých nemocí rizikovější skupinou, představují velkou sílu potenciálních klientů.

Všechno zařídíte z domova

Abyste přesně věděli, jaké možnosti cestovního pojištění před odjezdem do lázní máte, vyplatí se provést cestovní pojištění srovnání. Budete si moci vybrat, která nabídka bude pro vás nejlepší.

Pojistka na cestu a pobyt do lázní pokrývá nejrůznější rizika, mezi která patří například náhlé onemocnění nebo úraz, ale také odcizení zavazadel nebo třeba pojištění škod, které nechtěně způsobíte. Součástí může být třeba i pojištění storna cesty. Výhodou je, že se dá sjednat cestovní pojištění online. Nemusíte proto nikam chodit, formulář jednoduše vyplníte z domova přes internet a zaplatíte peníze.