Domácí wellness. Proč ne?

Také milujete odpočinek a chcete se po náročném dni nebo pracovním týdnu odreagovat? Skvělým řešením je wellness centrum. Ne každému se chce ještě někam jezdit a za nabízené služby platit. I proto mnoho lidí přemýšlí nad realizací přímo ve svém domě. To díky společnosti Albixon a.s. není nic složitého. Firma známá hlavně v oblasti bazénů dokáže nabídnout vše potřebné, co souvisí s realizací domácího wellness. Jaké možnosti si lze pořídit?

Relaxujte ve vířivce

Chcete, aby se vaše koupel proměnila ve skvělý rituál, který bude spojený s dokonalou relaxací a báječnou masáží? Pokud ano, jsou vířivky volbou, která zaručeně nezklame. Účinky teplé masáže jsou pro lidské tělo tím nejlepším. Samozřejmostí je i možnost libovolného umístění. V prostorných domech se hodí do interiéru, stejně jako může najít své místo například na terase, nebo kdekoliv v exteriéru.

Problémem není výběr jak z několika velikostních provedení, tak i z několika konkrétních typů. Nemusíme připomínat, že v nabídce nechybí ani známé vířivé vany Jacuzzi, které v sobě dokážou spojit tradici i inovaci, stejně jako unikátní design. Ty jsou jistotou, že si skvěle odpočinete a uvolníte své svaly, stejně jako zajistíte do vašeho obydlí i dokonalý designový doplněk.

Svému zdraví prospějete i v sauně

I ta se může stát součástí vašeho soukromého wellness centra. Nemusí jít jenom o samostatné provedení, jelikož hitem jsou i moderní varianty, které se skládají ze tří funkčních zón, kterými jsou:

  • Sauna
  • Emoční sprcha
  • Turecké lázně

Tato kombinace, která navíc umožní volbu z několika relaxačních programů, je jistotou, že domácí wellness se zaručeně přiblíží tomu profesionálnímu. Navíc pamatujte, že sauny mají velmi blahodárný vliv na lidské zdraví. Teplo příjemně prohřeje celé tělo, přispívá k vyplavování toxinů, stejně jako velmi dobře podpoří imunitní systém. Pro toho, kdo se chce vyhnout nemocem, je to také skvělá volba.