Pivní lázně Pardubice

Pivní lázně jsou stálé oblíbenější způsob relaxace s pozitivními účinky na zdraví. Pivní lázně Pardubice jsou návštěvníkům k dispozici od roku 2011. Jsou určeny všem milovníkům piva. Tento lahodný mok totiž nemusíte pouze pít, ale můžete se v něm koupat. A co třeba spojit oboje dohromady? Je známo, že pivní lázeň dokáže zlepšit funkce celého těla a také obranyschopnost organismu. Pivní lázně Pardubice vás zvou k návštěvě.

Relaxace v Pardubicích

V Pardubicích provozuje pivní lázně salon Astorie, který je zároveň prvním provozovatelem těchto lázní v krajském městě. Salon Astorie ve spolupráci s pivovarem Pernštejn, nabízí zákazníkům pivní koupele a wellness procedury, jako jsou tibetské lázně, konopné lázně, saunování a jiné.

Pivní lázně Pardubice pro vás připraví vše, na co si jen vzpomenete. Pivní koupel je složena z pivovarských kvasnic, chmelu a mláta. Jedná se tedy o lázeň, která obsahuje živé kultury. Ty působí blahodárně nejen na pokožku, ale na celý organismus. Po pivní lázni se budete cítit jako znovuzrození.

Co vás čeká?

Pivní lázeň je jedinečný zážitek pro každého, kdo má rád pivo. Pokud vás vůně piva odpuzuje a nemáte k němu žádný vztah, pak se této procedury raději vzdejte. Pivní lázeň vaše tělo dokonale prohřeje, uvolní škodlivé látky z kůže a vy se budete cítit mnohem lépe, než kdy jindy.

K regeneraci přispívá především skutečnost, že pivo obsahuje celou řadu vitamínů B, proteinů a sacharidů, které v sobě mají pivní kvasnice. Pivní lázně navíc mají jedinečné účinky na vlasy. Pročišťují krevní oběh a uvolňují svaly. Hlavním cílem pivní kúry je navození dokonalé psychické i fyzické harmonie.

Lázeň má příjemnou teplotu, která se pohybuje kolem 35 stupňů. Dokonalý prožitek umocňuje koupel ve stylové dřevěné dubové vaně. Kromě koupele můžete při pivní lázni pivo také popíjet a vychutnat si tak jedinečnost celého okamžiku ještě lépe.

Pivní lázně Astorie - Pardubice
Pivní lázně Astorie – Pardubice, zdroj fotografie: www.salonastorie.cz