Aquapark Tatralandia – kde hledat ubytování?

Aquapark Tatralandia získává na Slovensku velikou popularitu i mezi zahraničními turisty. Vodní svět Tatralandia nabízí nejrůznějších zábavních atrakce, dvacítku tobogánů a 12 tématických bazénů. To vše s notnou dávkou zábavy můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Kde ale hledat vhodné ubytování?

Holiday Village Aquapark Tatralandia

Holliday Village Tatralandia je místo, kde se nachází na 155 chatek a apartmánů umístěných v těsné blízkosti samotného Aquaparku Tatralandia a města Liptovský Mikuláš. Vybrat si můžete hned z několika variant ubytovacích kapacit (chatky 3+1, apartmány 4+1 či chaty 7+1). Každá chatka je vybavena vlastním sociálním zařízením a malou kuchyňkou.

Výhodou ubytování v těsné blízkosti Aquaparku Tatralandia je samozřejmě možnost zvýhodněných cen vstupného. Můžete si vybrat ze dvou základní cenových relací.

  1. Ubytování v Holliday Village Tatralandia i se vstupenkou do aquaparku
  2. Ubytování v Holliday Village bez vstupenky, ale s možností zakoupit ji o 30% levněji přímo na místě.

V těsné blízkosti Holliday Village Tatralandia se nachází také westernové městečko Šiklův Mlýn. V případě ubytování v Holliday Village máte domluvenu slevu 20% i v tomto areálu.

Samotný areál Holliday Village nabízí nejen možnost ubytování. Najdete zde minimarket, dětské hřiště, sportoviště včetně možnosti zapůjčení sportovního vybavení, parkoviště, směnárnu, kongresové místnosti a také u každého apartmánu a chatky venkovní krb s možností ogrilovat si něco dobrého na zub.

Tím ovšem výhody ubytování Aquapark Tatralandia v Holliday Village nekončí. K dispozici je také bezdrátový internet zdarma, 20% sleva do Tatra Therm Vital a 20% sleva na lezeckou lanovou dráhu s možností využít tuto slevu do 12:00.

Cena ubytování v tomto areálu se pohybuje od 90 euro za den. Aquapark Tatralandia může být zajímavou alternativou zahraniční dovolené pro celou rodinu.

Recepce Holliday Village Tatralandia
Recepce Holliday Village Tatralandia

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 comment