Wellness pobyty jako skvělý dárek pro vaše blízké

Hledáte vhodný dárek pro vaše blízké a nebaví vás vybírat hmotné dárky, o kterých stejně ani nevíte, že se dotyčnému budou líbit? Co takhle zkusit darovat zážitky, pohodu a relax v podobě víkendového pobytu na zajímavých místech po celé ČR s relaxačními a lázeňskými programy? To už zní poměrně zajímavě že?

Víkendové pobyty a wellness víkendy jsou 2 až 3 dny zaměřené na relaxaci a odpočinek. Ten probíhá nejen fyzicky, ale také po psychické stránce. U většiny wellness pobytů se můžete těšit na uvolňující masáže, vonné či léčivé koupele, zábaly, sauny, bazénové koupání či také na aktivní sport. Cílem je nejen odpočinout si, ale také načerpat nové síly do všedního života. Jak se lidově říká, každá zkrátka potřebuje čas od času „vypnout“ a zapomenout na všechny starosti kolem nás.

Podobné víkendové pobyty nabízí po celé České republice tzv. wellness hotely. Tedy ubytovací zařízení přizpůsobené relaxaci a odpočinku. Ve valné většině případů takové hotely obsahují wellness centra s bazény, saunami, vířivkami, tělocvičnou či masážními prostory. Úkolem je uspokojit každého klienta a to není někdy zrovna jednoduchá záležitost.

A protože každý člověk je jiný, může se stát, že i vámi zakoupený wellness víkend či relaxační pobyt nemusí vyhovovat. V takovém případě je velmi jednoduché sáhnout po univerzálním dárkovém poukazu v hodnotě, kterou si sami zvolíte. Takové dárkové poukazy lze potom směnit u poskytovatele za jakýkoliv pobyt do částky poukázky. Dárkový poukaz si lze vytisknout ihned po zaplacení a nebo si jej můžete nechat poslat ve stylovém designu se jménem obdarovaného.

Výše popsané služby nabízí vyhledávač víkendových pobytů e-lazne.eu. Z široké nabídky můžete vybírat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a to v lokalitách po celé republice a dokonce i v Německu a na Slovensku. Při koupi nebo výběru víkendového pobytu můžete čerpat z FKSP (zaměstnavatel přispívá na pobyt).

Logo CK Relax & Wellness
Logo CK Relax & Wellness