Termální lázně Malé Bielice

Turisty velice oblíbené slovenské termální lázně Malé Bielice jsou vyhledávaným centrem k odpočinku, relaxaci i léčení zdravotních komplikací. Návštěvníci velice ocení tamější minerální vodu, která má velice příjemnou teplotu 38 stupňů celsia. Termálne kúpele malé bielice mají velice blahodárné účinky na chronická revmatická onemocnění, dále pak lehké problémy pohybového aparátu i zažívacího traktu. Lze říci, že si zde každý přijde na své. A co vše na vás čeká? Kromě termální minerální vody, pak relaxační bazény, saunové centrum, tobogán, klouzačky, oblíbená divoká řeka a mnoho dalšího. Slovenské termální lázně Malá Bielice mají svým zákazníkům opravdu mnoho co nabídnout.

Relaxace, pohoda a zdraví

V současné době žijeme často ve stresu, máme své starosti a ty mohou negativně působit na naše zdraví. Lázně představují ideální možnost odpočinku, relaxace i pozitivních účinků na naše zdraví. Vyzkoušejte termály malé bielice. Tyto lázně se nachází v okrajové části města Partizánske, přibližně 60 km od moravsko-slovenských hranic. Příjemné termální koupele, krásné prostředí a úžasné ubytování vám zajistí naprosto dokonalou dovolenou.

Ubytování v termálech

Malé bielice se slevou můžete sehnat poměrně snadno v různých slevových akcích. Lze tedy za výhodnou cenu získat ubytování v termálech Malé Bielice. Termály malé Bielice nabízí vysoce moderní dvoulůžkové pokoje s klimatizací, k dispozici je připojení na internet a veškerý komfort, který budete potřebovat. Cílem pobytu je především zapomenout na všední stres, odpočinout si a načerpat nové síly. Tyto slovenské lázně vás rozhodně nezklamou.