Lázně Ostrožská Nová Ves

Vzdálené osm kilometrů od Uherského Hradiště uprostřed Moravského Slovácka, nachází se malé, přesto efektivní, sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, které jsou obklopeny nádhernou rovinatou krajinou, kde z jedné strany na Vás hledí hřebeny Bílých Karpatů a z druhé dominanta hradu Buchlov nacházející se na pohoří Chřiby.

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves vznikly v roce 1903, kdy zde byl prokázán léčivý účinek zdejších pramenů sirné vody, vyvěrající v bažině nedaleko obce Nová Ves. Tyto sirnaté lázně působí především na pohybový aparát a kožní onemocnění, především lupénky, atopických ekzémů a akné, které se tu také velice úspěšně léčí. Což způsobuje především naprosto perfektní obsah zdejších přírodních léčivých pramenů s obsahem síry. Lázně jsou dokonce po rekonstrukci a tak při jejich návštěvě budete překvapeni úžasnou atmosférou, která je podepřená rok starou lázeňskou kolonádou nebo celou řadou aktivit, které Vás nenechají chvíli v klidu.

Ubytování v lázních také není žádným problémem, jelikož je poskytováno především v hlavní lázeňské budově, ve které se taktéž nachází veškeré služby. Nicméně ubytování je poskytováno i ve velkých vilách, které jsou vzdáleny zhruba 100 metrů od hlavní budovy. Celková ubytovací kapacita lázní je 137 lůžek v 85 pokojích.

Co lázně Ostřožská Nová Ves nabízí? Nabízí především komplexní kúru pro léčbu lupénky nebo pro regeneraci zad a kloubů s akupunkturou. Také nabízí antistresový program pro ženy popřípadě lázeňský pobyt pro seniory. Lázeňská léčba tak probíhá dle tradičních způsobů a má mezi návštěvníky obrovskou oblibu. Pokud na léčbu zrovna nemáte náladu, můžete si zajít do velkého relaxačního centra, obsahující bazén a řadu dalších činností, popřípadě do solária nebo sauny. Pracovníci lázní Ostrožská Nová Ves taktéž nabízí celou řadu výletů po okolí, které stojí za to navštívit jak pěšky nebo na kole, které si na recepci můžete vypůjčit, nebo služby kadeřnického salonu, pedikúry, popřípadě masáže lávovými kameny.

Můžete tedy vidět, že lázně Ostrožská Nová Ves jsou plnohodnotnými, nově zrekonstruovanými lázněmi, které díky úžasnému místu na relaxování, stojí rozhodně za navštívení.