Zastřešení pětkrát jinak

Pokud se poohlížíme po zastřešení, může to být nejenom z bezpečnostních důvodů, ale i jako ochrana třeba před nepříznivým počasím. Ideálním příkladem může být zastřešení naší pergoly. I pokud počasí není příjemné, můžeme si na ní v klidu posedět. Rovněž nás může praktická stříška ochránit i před přímým slunečním svitem. Zde přijde vhod zastřešení terasy, které je využíváno třeba na restauračních zahrádkách. Stačí daný systém vysunout a neriskujete spáleniny od slunce, nebo snad úpal či úžeh.

Ochránit můžete i vašeho plechového miláčka. Zastřešení se stane alternativou ke klasické garáži. Ochráníte jeho lak před již zmíněným sluncem či kyselým deštěm, ale též můžete chránit i karoserii, třeba před kroupami, které v době letních bouřek nejsou nic ojedinělého.

A pokud mluvíme o létě, tedy o období související s koupáním a tak musíme zmínit i zastřešení bazénu. Další možnost, kterou bez problémů využijeme i v našich domácích podmínkách. A proč je ideální volbou?

Bezpečnost a ochrana zastřešení bazénu

Zastřešení bazénu souvisí s bezpečím, ale i ochranou. V první řadě samozřejmě chráníte vaši vodu před nečistotami, které by mohly na hladinu spadnout z ovzduší. Může se jednat o pyl, drobné lístky, nebo i živočichy.

Zastřešení na bazény může mít funkci bezpečnostní, spojenou s ochranou malých dětí, nebo domácích zvířat. Je tak velmi účinné zamezeno tomu, aby spadly do vody. A jelikož v posledních letech se objevilo mnoho těchto tragických případů, rozhodně není radno dané řešení podceňovat.

Zastřešení bazénu od Albixon
FOTO/zdroj: Albixon a.s.

Jednoduše a efektivně

A jak se jednotlivé varianty liší, a co mají společné? Rozhodně je to snadné použití a nízká cena, co dominuje. U terasy můžete využít praktické skleněné provedení, zatímco u zastřešení auta nebo bazénu zase přijde vhod vysouvací systém s dvoustěnným polykarbonátem.

Společným základem je nejenom snadná instalace, ale i jednoduché použití, nebo dlouhá životnost každého řešení.

Takové služby vám poskytne jedna z největších a nejspolehlivějších společností pro zastřešení a bazény – firma Albixon.

Posun zastřešení bez námahy

FOTO/zdroj: Albixon a.s.