Wellness víkend v hotelu Bajkal

Luxusní čtyřhvězdičkový lázeňský hotel Bajkal se nachází ve Františkových lázních a svým hostům nabízí 104 komfortně vybavených pokojů připravených vám poskytnout tu nejlepší péči. Strategická poloha hotelu v památkové zóně Františkových lázní na samém okraji lázeňské parku je ideálním místem pro strávení příjemných chvil.

Hotel Bajkal je známý zejména pro své balíčky pobytů. Nejoblíbenější je lázeňský pobyt a wellness víkend. V rámci wellness víkendu je možné podrobit se nejrůznějším wellness procedurám, které jsou prospěšné našemu zdraví. Rehabilitační a lázeňské centrum nacházející se přímo v hotelu je vybaveno nejmodernější technologií odpovídající náročným požadavkům.

V rámci služeb wellness víkendu si tak můžete jednoduše určit takovou službu, která plně vyhovuje vašim požadavkům. Vždy si ale můžete výt jisti profesionalitou, kterou v hotelu Bajkal zajišťuje vyškolený lékařský a rehabilitační personál. Léčí se tu zejména problémy s pohybovým ústrojím a krevním oběhem. Hotel ovšem můžete používat také pouze v rámci relaxace, odpočinku a načerpání nových sil.

V nabídce centra nalezneme různé wellness víkendy a lázeňské procedury. Jmenujme tak například různé druhy masáží (reflexní masáž plosky nohy, klasická masáž, podvodní masáž nohou, vodní masáž, celotělová podvodní masáž), řadu variant koupelí (uhličitá koupel, perličková koupel, koupel s australskou solí) a nesmí chybět ani variace zábalů (rašelinové zábaly a suché uhličité zábaly). Zdravotně prospěšné jsou i další procedury, jako například oxygenoterapie, lymfodrenáže, elektroterapie, magnetoterapie, plynové injekce atd.

Součástí hotelu Bajkal je také prostorná restaurace, která pojme až 110 hostů. Restaurace ve stylovém zámeckém duchu myslí i na vaše zdraví a to tím, že mimo klasické české kuchyně tu na jídelním lístku najdete i redukční, diabetické, vegetariánské nebo bezlepkové pokrmy. V letních měsících můžete vaši relaxaci umocnit posezením na letní terase s výhledem do kaštanové aleje.

Hotel Bajkal - pokoj

Hotel Bajkal - bazén

Zdroj obrázků: www.bajkal.cz

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *