Wellness pobyty v hotelu Antonie

Neomezený vstup do wellness, bazénu a fitness centra, masáže lávovými kameny nebo relaxace v masážní vaně. Nesplnitelný sen? Kdepak, v Antonie hotelu Frýdlant to je realita.

Vezměte svoji drahou polovičku na relaxační víkend se špetkou romantiky, hromadou odpočinku a spoustou jedinečných společných zážitků a okamžiků. Antonie hotel Frýdlant v Libereckém kraji nabízí jedinečné pobyty pro dva, které si náramně užijete. Stačí si jen udělat čas a vyjet si na nezapomenutelný výlet do místa, kam se budete chtít pořád vracet.

Wellness po celý den

Řada hotelů už dnes svým hostům nabízí nějakou tu masáž nebo možnost vstupu do bazénu. Ale většinou je vše zpoplatněné. Pokud si ovšem vyberete některý z výhodných balíčků v tomto hotelu, můžete ve SPA centru strávit třeba celý den.

Nikdo už po vás nebude chtít žádné doplatky a v ceně je kromě ubytování i bohatá snídaně formou bufetu. Různé balíčky se samozřejmě v lecčems liší a je jen na vás, který si vyberete a který bude nejvíc odpovídat vašim představám. Ať už sáhnete po kterémkoliv, všechny wellness pobyty vás ale jistě na první pohled nadchnou.

Zaujala vás tato nabídka? Podívejte se na tuto adresu http://antoniehotel.cz/pobytove-balicky-a-akce/relaxacni-wellness-pobyty/ a rezervujte si svůj pobyt už nyní.

Romantické chvilky

Když si vyrazíte s partnerem, můžete si nejen odpočinout, ale užít si i nějakou tu romantiku. Whirpool, finská parní sauna či wellness bar jsou pro to jako stvořené. A když budete chtít udělat něco pro své zdraví, můžete spa na chvíli vyměnit za badminton, squash nebo si třeba zaplavat v bazénu či protáhnout tělo ve fitness. To své si tu zkrátka najde každý. Nemluvě o různých masážích, rašelinových zábalech a v neposlední řadě o luxusním ubytování v krásných, příjemných pokojích.

Vyrazit si na víkend nebo třeba na pár dní během týdne pryč z práce a zpestřit si čas se svou drahou polovičkou se vyplatí – a to jak finanční výhodností balíčků, tak i vším, co exkluzivní Antonie hotel Frýdlant nabízí.

Fotografie z Antonie hotelu Frýdlant ****