Užijte si dokonalý víkend s celou vaší rodinou v Bedřichově

Také máte dost stresu z práce nebo běžného života? Pravděpodobně není lepší terapií, než si zabalit věci a vyrazit pryč, ideálně do nádherné přírody. Doslova se nabízí Jizerské hory, které však nejsou pouze oblast Liberce a světoznámého Ještědu, ale i oblast obce Bedřichov. Ubytování přímo v ní, konkrétně v penzionu Horský dvůr, poté splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů. A přirozeně s sebou můžete vzít i vaše ratolesti, jelikož penzion se pyšní oceněním Baby friendly. To však není jediné pozitivum, jelikož dobrou zprávou je, že byl nedávno kompletně zrekonstruován.

Užívat si lze i za zdmi penzionu – ve špičkově vybaveném wellness

To hlavní, na co vás tato oblíbená ubytovací kapacita láká, nejsou jenom špičkové pokoje a skvělý servis, ale hlavně perfektně vybavené wellness centrum, které k celkovému odpočinku neodmyslitelně patří. Co samozřejmě nechybí, to je sauna, popřípadě i vířivá vana.

Ktomu si lze dopřát i špičkových masáží, a to od klasické relaxační, po oblíbenou havajskou masáž lávovými kameny, ale vsadit lze i na aromaterapeutickou, nebo také detoxikační. Všechny dívky a ženy ocení i možnost profesionální kosmetické péče.

Nádherná příroda všude okolo

Samozřejmě zůstávat pouze ve wellness centru by byl určitě velký hřích, jelikož okolní příroda a její krásy lákají k poznávání. A skvělým výchozím bodem pro vaše toulky je právě toto zmíněné ubytování. Bedřichov a Jizerské hory totiž nabídnou skvělé možnosti pro pěší turistiku, pro všechny cyklisty, ale také pro vyznavače běžecké stopy, nebo sjezdového lyžování. To vše třeba na 3 nedalekých lyžařských vlecích.

V létě si přijdou na své také děti, které ocení přítomnost koníků, kteří jsou součástí penzionu, nebo mohou využít dětské hřiště, kde nechybí pískoviště, houpačky, trampolína, ale i věž s klouzačkou a řada dalších prvků. Zkrátka vše, pro dokonalý komfort celé rodiny.

Fotografie penzionu Horský Dvůr

Vířivka penzionu Horský Dvůr

Vířivka penzionu Horský Dvůr

penzion-horsky-dvur

Malebný penzion Horský Dvůr v zasněžené krajině s koňmi