Wellness pobyty nadchnou každého

Vyjet si někam na výlet, strávit týden v hotelu a hledět si akorát památek a jídla – tak vypadají nejčastější rodinné dovolené. Zatočte s tímhle čecháčkovským stereotypem – užijte si luxusní wellness pobyt se vším všudy.

Ať už si chcete vyrazit sami, se svou drahou polovičkou nebo s celou rodinou – na serveru Slevoteka.cz si vždy vyberete ideální variantu pro vás. Stovkami lidí prověřené wellness pobyty vás jistě dostanou – a ani se vám nebude chtít zpátky domů.

Dámská jízda s wellness

Když si vyjedou dámy, nehledají nejbližší hospodu, ale chtějí se nechat hýčkat. Pro ně je určený wellness víkend pro ženy. Kdo by odolal pohádkovému hotelu s kouzelným apartmánem, úžasné masáži lávovými kameny, pobytu v sauně nebo třeba volným vstupům do vířivek či bazénů. To vše završené večer báječnou večeří a sklenkou vína, na terase a s výhledem na zapadající slunce. Pravá idylka, kde vás nikdo a nic nebude rušit.

Ve dvou se to lépe táhne

Pokud chcete nadchnout svého partnera, určitě nemůžete udělat chybu, když se poohlédnete po nějakém zajímavém výjezdu – wellnes pobyty pro dva jsou ideálním dárkem nebo i jen zpestřením běžného života. Zkuste si s partnerem vyjet třeba na zámek Sychrov, kde si vás budou předcházet jako krále. Celý týden si můžete užívat relaxačních procedur, prohlížet si zámek a pak si dát tříchodovou večeři z českých či italských specialit.

U wellness pobytů si navíc často můžete vybírat, jaké procedury byste rádi podstoupili. Ať už jste fandové do pivních koupelí, čokoládových masáží, pobytů v privátních vířivkách nebo máte raději finskou saunu, jistě si vždy vyberete to pravé pro vás.

Slevotéka.cz

Na serveru Slevotéka.cz se to slevami jen hemží – a to, za co byste jinak platili tisíce, vás vyjde na pakatel. A navíc si odnesete nezapomenutelné zážitky.