Skupinové nákupy

Skupinové nakupování, jistě si říkáte, co to proboha je. Vězte, že geniální nápad jedné americké společnosti, která s tímto nápadem přišla v roce 2008. Během posledních dvou let vznikly desítky podobných firem a nyní se dostává tento nápad i do České Republiky, kde vzniká jedna firma na druhou. Jako první přišli s tímto nápadem pánové z firmy Miton.

Princip skupinového nakupování

Princip je naprosto jednoduchý. Na stránkách společnosti je nabídnut produkt (většinou služba či sleva), pokud s jeho koupí souhlasí dostatečný počet lidí (předem napsáno na stránkách), všichni, kteří tento produkt zakoupí dostanou předem domluvenou výraznou slevu (až 90%). Pro úplné pochopení dáváme ještě malý praktický příklad.

Na stránkách společnosti se skupinovými slevami je nabídnuta pravá thajská masáž, která normálně stojí 400,-Kč. Ovšem je zde nabídka, že pokud masáž koupí minimálně 20 lidí, bude tato masáž stát 150,-Kč. Přesně takto skupinové slevy fungují.

Celý princip funguje stejně, jako když určitá větši skupina lidí navštíví zámek či výstavu. Také dostanou skupinovou slevu akorát s tím rozdílem, že zde nemusíte nikam chodit, nemusíte skupinu shánět.

Jak probíhá nákup?

Stačí navštívit stránku nabízející skupinové nákupy s aktuální denní nabídkou. Poté najít tlačítko KOUPIT, tím se aktivuje vaše žádost, poté postupujete dle instrukcí na stránce provozovatele. Pokud denní nabídku nakoupí požadovaný počet kupujících, je vám z účtu odebrána částka ve výši aktuální ceny po slevě.

Pokud ovšem nedojde k minimálnímu počtu koupení produktu, vaše peníze zůstávají na účtu, nikomu nic neplatíte, protože sleva nebyla aktivována. Peníze se vám odečtou pouze pokud se sleva aktivuje a to automaticky z vaší platební karty.

Po zakoupení produktu dostanete možnost vytisknout si poukaz na danou slevu, které poté předložíte při využití dané slevy. Nezapomeňte si jej vzít sebou. Na poukazu najdete nejen podmínky pro jeho použití, ale také jeho platnost. Dávejte si na to dobrý pozor.

Proč firmy nabízejí tak výrazné slevy

Možná se ptát jakou cenu mají tak výrazné slevy pro firmy, které je nabízejí. Je to jednoduché, získávání nových zákazníků. Navíc pokud máte například slevu na masáž, je možné si spousta lidí utratí další peníze za kosmetiku, občerstvení a další služby. Firmy to mají dobře spočítané a vězte, že jejich sleva se jim mnohonásobně vrátí.

Je to bezpečné?

Ano, je to naprosto bezpečné. Servery jsou chráněny těmi nejlepšími šifrovacími protokoly SSL a tak si můžete být jisti, že vaše peníze jsou při odesílání v naprostém bezpečí.

Ještě jste nezkusily skupinové nakupování? Tak neváhejte a sledujte naše stránky s aktuálními nabídkami wellness služeb a lázeňských služeb pro vaši naprostou relaxaci. Více v sekci Skupinové nakupování.

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *