Tatralandia 2011 – Novinky pro letošní sezónu

Tatralandia Slovensko patří mezi populární aquaparky kam míří každoročně tisíce turistů z České Republiky. Každoročně se můžeme těšit na renovaci areálu a připravené novinky, které bychom vám rádi v tomto článku zprostředkovali.

Chodník slávy

Za účasti 12 českých, slovenských a polských osobností byl pokřtěn a nově vybudován chodník slávy, spojující aquapark Tatralandia a Westernové městečko. Jména známých osobností budou přibývat a již nyní se můžete projít nad slavnými jmény.

Více lehátek a slunečníků zdarma

Tatralandia zvyšuje komfort. Pro návštěvníky připravily 4000 lehátek a více jak 500 slunečníků zdarma.

Express Pass

Express Pass umožňuje za symbolický poplatek 2 eura jízdu na tobogánech bez čekání ve frontách. Tento systém úspěšně provozuje také Disneyland Paříž

Nová atrakce – Tobogán trio

Rodinný tobogán TRIO umožňuje jízdu naproti sobě. Vychutnáte si nejen jízdu dolu, ale také bláznivé točení, které závisí na vaší šikovnosti a zdatnosti.

Aprés ski bar

Osvěžující bar z Jasnej poskytuje zábavu, hudbu a osvěžující pití.

Jogurtové zábaly

Novinka v oblasti wellness služeb – jogurtové zábaly. Vyzkoušejte ojedinělou proceduru v Relax Packet & Wellness Tatralandia.

Od 7.7.2011 – dětský klub a hledání pokladu

Dnem 7.7.2011 začíná v areálu a jeho okolí hledání pokladu a cesta za dobrodružstvím. Překonejte se svými ratolestmi dravé vody Raftárie, divoké městečko Western City, vodní příkop a Strašidelný hrad a objevte tajemný POKLAD Tatralandie. Klíčem k nalezní pokladu je tajemná mapa – k dostání na pokladnách Tatralandie.

Od 7.7.2011 otevírá své brány také dětský koutek s programem a profesionálními animátory. Cena 2 eura / 1 hodinu nezapomenutelné zábavy, kreslení, tance, zpěvu a sportovních her.

Westernové městečko

Od 24.6.2011 je možné ve westernovém městečku shlédnout jedinečnou show ve stylu divokého západu s množstvím hereckých a kaskadérských výkonů. Mimo jiné se v městečku nachází množství bufetů, restaurací, indiánská osada, mexická čtvrť a typické westernové obchody. O zábavu se stará více jak 15 atrakcí včetně možnosti jízdy na koních, jízdy na umělém býkovi, házení sekyrou, střelba z luku atd.

Tatralandia ubytování

Zaujala vás nabídka aquaparku? Máme pro vás jedinečnou možnost ubytovat se přímo v areálu aquaparku v Holliday Village. Podívejte se na aktuální termíny a ceny ubytování

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *