Kde vybrat kvalitní wellness lázeňské hotely?

Wellness a spa se velmi rychle stalo oblíbenou součástí tohoto světa. Stále více lidí jezdí  do wellness center a lázní za odpočinkem a nezapomenutelnými zážitky z masáží, koupelí a dalších procedur. Vzhledem k tomuto rozmachu se začalo otevírat stále více a více spa resortů a lidé si tak mohou vybírat z široké nabídky míst, kam se za relaxací vydají. Také byste rádi dali děti na víkend k babičce a vydali se sami s manželem do světa klidu a pohody, ale stále nevíte, jaký wellness hotel zvolit? Pak je zde pro vás stránka Spatrip.cz, která vám pomůže s výběrem toho nejlepšího resortu.

Spatrip.cz
www.spatrip.cz

Průvodce wellness a lázní Spatrip se zaměřuje na ty nejkvalitnější centra z celé Evropy. Brzy bude databáze obsahovat na 150 luxusních hotelů! Najdete zde informace o wellness hotelech, které jsou dále rozděleny podle dalších kritérií- zda jsou vhodné pro rodiny s dětmi, jestli mají termální prameny nebo golfové hřiště. V kategorii lázně můžete vybírat podle indikace, typu a opět je zde nabídka pro vášnivé golfisty. Pokud vás lákají přírodní léčivé zdroje, najdete v průvodci informace i o nabídce medical-wellness.

Zaujala vás nabídka wellness pobyty, ale nemůžete odjet na více dní ani o víkendu? I přesto si můžete užít díky day spa hotelům. Ty nabízejí jednotlivé procedury nebo komplexní balíčky, ale bez ubytování. Zde se můžete těšit na masáže, tělové zábaly, aromaterapii, chemický peeling, manikůru, pedikůru nebo fitness.

Informace o každém z hotelů naleznete ve čtyřech jazycích a to v češtine, angličtině, polštině a němčině. U každého jsou uvedeny přímé kontakty i možnost hromadné poptávky. Snad největší výhodou průvodce Spatrip jsou recenze návštěvníků, kteří jednotlivé wellness hotely okomentují a dokážou vám, že výběr je opravdu pečlivý.

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.