Zájezdy

Připravily jsme pro vás společně s největším prodejcem zájezdů na internetu nabídku zájezdů do termálních lázní na Slovensko a Maďarsko. Společnost Invia.cz prodává zájezdy několika desítek cestovních kanceláří. Výběr zájezdů je tak obrovský. Na každé stránce najdete aktuálně 17 zájezdů, pokud na stránku vstoupíte o chvíli později je možné, že se k vám dostane zcela jiná další nabídka 17 zájezdů do termálních lázní.

Mezi nejznámější Slovenské lázně patří především Bešeňová, Podhájská, Štúrovo, Velký Meder či Rajecké Teplice. Do Maďarska se cestuje především do termálních lázní Harkány, Buk (Bükfürdö), Györ či Hevízu. Záleží pouze na vašem výběru.

Díky této nabídce jsme speciálně připravily také zájezdy do lázní v České Republice.

Zajímá-li vás možnost strávit wellness víkend či si zakoupit příjemný wellness pobyt, potom se podívejte na naší nabídku těchto speciálních zážitků. Máte-li zájem pouze o jednodenní relaxaci, potom vás bude zajímat nabídka wellness zážitků.

Nabídka lázeňských pobytů a zájezdů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat