Termální koupaliště a lázně Velké Losiny

Velké Losiny jsou obcí v podhůří Hrubého Jeseníku, která je prvně zmíněna už v roce 1351. Nicméně od 16. století se zde léčí celá řada onemocnění z jak teplých, tak studených minerálních pramenů vyvěrajících právě v jejím okolí.

Terminální lázně Velké Losiny se řadí mezi nejstarší a nejznámější moravské lázně s dlouholetou tradicí. Od 16. století se zde provádí léčba nervových a plicních chorob, která se rozvíjí především po roce 1850. Většina současných lázeňských budov, které Lázně Velké Losiny návštěvníkovi nabízí, nicméně pochází až z roku 1913. Co ale tato perla Jesenicka pro své návštěvníky skrývá je síť překrásných parků vzniklých v 19. století, obsahující řadu jedinečných a vzácných stromů i termální koupaliště, které jen podporuje pozitivní atmosféru celého místa, které v létě rozkvete v úžas návštěvníků, na tisíce různých barev samotných stromů.

[symple_spacing size=”40px”]

[symple_button class=”large” color=”green” url=”http://www.spamagazin.cz/exit/velke-losiny” title=”Pobyty lázně Velké Losiny” target=”blank” border_radius=””]Zobrazit pobyty v lázních Velké Losiny[/symple_button]

[symple_divider style=”fadein” margin_top=”15px” margin_bottom=”35px”]

Termální lázně Velké Losiny – pobyty pro relaxaci i zdraví

Co ale dělá lázně Velké Losiny opravdu zajímavými, jsou silné termální prameny, které pro svou příjemnou polohu v podhůří Hrubého Jeseníku představují dokonalé místo pro relexaci a odpočinutí celého Vašeho těla. Termální prameny mají silné blahodárné účinky na pohybový aparát a nervovou soustavu. Jejich teplota se průběžně pohybuje okolo 36°C a losinská balneoterapie, tedy léčba vodou, je využívá k celé řadě léčebných koupelí a k napájení vnitřního a venkovního bazénu, které jsou doplněny celou řadou lázeňských, relaxačních a wellness procedur. Lázeňské pobyty Velké Losiny fungují buď jako zotavovací balíček pro Vaše tělo nebo Vám je nastaví přímo na míru. Nabízí i komplexní kůru nebo pobyty pro seniory. Co se týče wellness pobytů, nejvíce Vás zřejmě bude zajímat termální koupaliště Velké Losiny.

Termální koupaliště Velké Losiny

Termální koupaliště Velké Losiny je totiž jedinečným venkovním koupalištěm v celé České republice. Nabízí, jakožto celodenní výlet pro Vaši rodinu, celou řadu možností, jak zdravě přispět Vašemu tělu a přitom se výborně zabavit. Nabízí především léčivé termální sirné vody, které působí na pohybové, nervové, respirační, kožní a oběhové nemoci. A to vše uprostřed úžasné přírody lázeňského parku na rozloze dvou termálních koupališť, malého dětského bazénu a velkého plaveckého bazénu. Pro menší cestovatele je tu možnost vyrazit i do lázeňského města samotným Lázeňským expresem v podobě vláčku, který Vás proveze po okolí Velkých Losin.

Jak tedy sami vidíte, lázně Velké Losiny nabízí široký sortiment služeb, které Vám zpříjemní dny Vašeho volna, u kterého si odpočinete a zažijete relaxační chvíle, na které budete rádi a dlouho vzpomínat.

[symple_spacing size=”40px”]

[symple_button class=”large” color=”green” url=”http://www.spamagazin.cz/exit/velke-losiny” title=”Pobyty lázně Velké Losiny” target=”blank” border_radius=””]Zobrazit pobyty v lázních Velké Losiny[/symple_button]

[symple_divider style=”fadein” margin_top=”15px” margin_bottom=”35px”]

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *