Lázně Vráž

Lázně Vráž

Již od počátku dvacátého století slouží lázně Vráž k odpočinku a léčbě. Sanatorium klade důraz na léčbu nervových chorob, poruch pohybového aparátu a onemocnění dýchacích cest. Za druhé světové války bylo fungování lázní přerušeno, dále komplex sloužil jako ozdravovna pro vojáky. Roku 1946 byly lázně Vráž obnoveny. Za třicet dva let dokázaly svou důležitost a proto byl obci Vráž přiznán lázeňský statut. Areál lázní dnes spadá do klidové zóny, kde jsou omezeny veškeré aktivity nesouvisející s lázeňskou péčí.

Lázně Vráž se nachází asi 10 km od Písku v údolí řeky Otavy. Lesnatá krajina vám dodá pocit absolutního klidu a nabízí navíc možnost si vyjít na romantickou procházku. A pokud vás nelákají lesy, můžete relaxovat v zámeckém parku.

Lázně Vráž u Písku – relaxace, odpočinek i sport

Lázně Vráž nabízejí nepřeberné množství léčebných, ale i relaxačních a zkrášlujících procedur. Můžete se těšit na nejrůznější masáže, od klasické až po reflexní nebo podvodní masáž, masáž lávovými kameny nebo baňkování, velmi oblíbená je masáž Lomi Lomi, která se inspirovala v klidných pohybech moře. Pomalou masáží se docílí nejen uvolnění svalů, ale tato technika má i výrazné účinky na psychiku.

Pokud máte radši vodu, pak si můžete užívat perličkovou nebo léčebnou bylinnou koupel. Pro milovníky zábalů je v nabídce rašelinový, medový, skořicový nebo i čokoládový zábal. Zajímavá je i parní bylinná lázeň Baobab, při které dojde k celkovému prohřátí organismu, které napomáhá vstřebávání nejrůznějších bylin a éterických olejů, tím docílíte uvolnění celého těla a vyplavení nečistot z organismu.

V neposlední řadě lázně Vráž u Písku nabízejí i spoustu sportovních aktivit, například fitness či výuku nordic walkingu. Nabídka je také oživena kulturními programy v zámecké kapli. Lázeňský hotel Vráž nabízí i možnost uspořádání oslavy, svatby, večírku či seminářů.

Pokud stále váháte, přidejte se k řadě návštěvníků, pro které byl lázeňský pobyt opravdovým zážitkem.

Lázně Vráž u Písku – pobyty pro seniory

Lázně Vráž u Písku nabízejí mimo jiné také pobyty pro seniory, která vás postaví na nohy. Těšit se můžete na relaxaci přizpůsobenou seniorskému věku. Naberte novou vitalitu a sílu, během různých procedur konzultovaných s lékařem. Takové pobyty nabízí například hotel zámeckého prostředí – Vráž.

Pobyty pro seniory v lázních Vráž u Písku jsou také skvělým tipem na dárek. Nemusíte se bát, že by o vaše milované nebylo dostatečně postaráno.

5 Comments

 1. Jiřina Gecová

  Prosím o informaci o výhodném balíčku pro seniory na měsíc červen dvoulůžkový pokoj a potřebuji mít případné procedury v jednom objektu, protože mi dělá potíže chůze. Chtěla bych týdenní pobyt pro dvě osoby. Potřebuji doprovod.
  Děkuji Jiřina Gecová

 2. Anna Šmolíková

  Ráda bych jela k vám do lázní Vráž u Písku…mám problémy s pohybovým úsrtojím i s psychikou

  prosím o bližší údaje
  děkui vám
  %Smolíková

 3. admin

  Dobrý den,

  v současné době nejsou pobyty u našich partnerských agentur v lázních Vráž v nabídce. V případě změny vás budeme informovat.

 4. Jenšíková Dana

  Ráda bych jela do lázní Vráž u Písku na l4 dní, jednolůžkový pokoj s polopenzí a léčebné procedúry. Prosím o bližší informace o pobytu, ubytování, ceně a dopravě/vlak, autobus/. Jedná se o červenec. Předem děkuji.Zdraví Jenšíková Dana

 5. Tereza Neubauerová

  Dobrý den,chtěla bych se informovat kolik by stál pobyt u vás v lázních Vráž pro 2osoby s polopenzí a 7x nocleh.Zda se u vás platí parkovné a lázeňský polplatek.Nebo zda bychom mohli jezdit jenom na procedůry a obědy.Kolik by nás to asi stálo peněz,zkrátka co by pro nás bylo výhodné,moc prosím kdyby jste mi to mohla(l) napsat.Bylo by to asi během května.Moc vám předem děkuji s pozdravem Neubauerová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat