Lázeňské pobyty Karlovy Vary

Lázeňské pobyty Karlovy Vary

Karlovy Vary patří k našim největším a nejslavnějším lázeňským městům a jsou vyhlášené také ve světě. Mají bohatou historii, která sahá až do druhé poloviny 14. století, kdy v tamních lesích projížděl Karel IV. na koni a jeho družina zde náhodně objevila horský pramen.


Klikni pro nabídku pobytů v lázních Karlovy Vary


Díky léčivému prameni označil císař místo jako posvátné a nechal zde postavit lázeňské město, které dodnes vzkvétá a vábí lidi z celé republiky i ze zahraničí. Lidé sem jezdí především díky ozdravným pramenům, ale také aby na vlastní oči mohli vidět krásu tohoto města a jeho historické památky. Lázeňské pobyty Karlovy Vary jsou určeny pro každého, kdo má rád lázně, dobré jídlo, památky a čerstvý vzduch.

Lázeňské domy v Karlových Varech

Lázeňské domy Karlovy Vary představují základ celého města a mají svoji dlouholetou historii. V současné době se nachází v Karlových Varech také nové moderní sanatorium Thermal. Hosté si zde mohou dopřát moderní ubytování, k dispozici jsou stravovací a společenské prostory a také otevřený bazén s termální vodou.

Dopřejte si ubytování na nejlepší úrovni v moderních lázeňských domech, kterých je zde skutečně mnoho. Jmenujme například lázeňský dům Sadový Pramen, který se nachází v centru lázeňského území nedaleko Sadové kolonády. Tento lázeňský dům patří k tradičním zařízením v Karlových Varech. Lázeňské domy Karlovy Vary mají svou tradici.

Přijeďte do Karlových Varů

Lázeňské pobyty Karlovy Vary zahrnují ozdravné, relaxační i poznávací pobyty. Karlovy Vary se pyšní největší koncentrací léčivých pramenů na světě. Můžete se projít po krásných promenádách, ochutnat některý z léčivých pramenů či se jen tak pokochat městem, ve kterém se každoročně koná světoznámý filmový festival Karlovy Vary. Lázeňské pobyty Karlovy Vary se nabízí také jako ideální dovolená.


Klikni pro nabídku pobytů v lázních Karlovy Vary


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat