Domácí wellness. Proč ne?

Domácí wellness. Proč ne?

Také milujete odpočinek a chcete se po náročném dni nebo pracovním týdnu odreagovat? Skvělým řešením je wellness centrum. Ne každému se chce ještě někam jezdit a za nabízené služby platit. I proto mnoho lidí přemýšlí nad realizací přímo ve svém domě. To díky společnosti Albixon a.s. není nic složitého. Firma známá hlavně v oblasti bazénů dokáže nabídnout vše potřebné, co souvisí s realizací domácího wellness. Jaké možnosti si lze pořídit?

Relaxujte ve vířivce

Chcete, aby se vaše koupel proměnila ve skvělý rituál, který bude spojený s dokonalou relaxací a báječnou masáží? Pokud ano, jsou vířivky volbou, která zaručeně nezklame. Účinky teplé masáže jsou pro lidské tělo tím nejlepším. Samozřejmostí je i možnost libovolného umístění. V prostorných domech se hodí do interiéru, stejně jako může najít své místo například na terase, nebo kdekoliv v exteriéru.

Problémem není výběr jak z několika velikostních provedení, tak i z několika konkrétních typů. Nemusíme připomínat, že v nabídce nechybí ani známé vířivé vany Jacuzzi, které v sobě dokážou spojit tradici i inovaci, stejně jako unikátní design. Ty jsou jistotou, že si skvěle odpočinete a uvolníte své svaly, stejně jako zajistíte do vašeho obydlí i dokonalý designový doplněk.

Svému zdraví prospějete i v sauně

I ta se může stát součástí vašeho soukromého wellness centra. Nemusí jít jenom o samostatné provedení, jelikož hitem jsou i moderní varianty, které se skládají ze tří funkčních zón, kterými jsou:

  • Sauna
  • Emoční sprcha
  • Turecké lázně

Tato kombinace, která navíc umožní volbu z několika relaxačních programů, je jistotou, že domácí wellness se zaručeně přiblíží tomu profesionálnímu. Navíc pamatujte, že sauny mají velmi blahodárný vliv na lidské zdraví. Teplo příjemně prohřeje celé tělo, přispívá k vyplavování toxinů, stejně jako velmi dobře podpoří imunitní systém. Pro toho, kdo se chce vyhnout nemocem, je to také skvělá volba.

„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich