Aquapark Kravaře

Teprve v roce 2008 vybudovaný aquapark Kravaře se nachází poblíž Opavy. Celá areál je součástí relaxačního centra Buly Arény a tvoří jeho samostatnou část. Pro návštěvníky je zde připravena bohatá nabídka možností pro relaxaci a koupele.

Hlavní dominantou je bazén, který návštěvníkům aquapark Kravaře nabízí skutečný relax a odpočinek. K dispozici je několik chrličů vody, masážní podvodní lehátka, vodní děla, jeskyně s vodopádem a dvě plavecké dráhy s délkou 25 metrů, to vše o velice příjemné teplotě 30 º C.

Dalším nezbytným vybavením každého aquaparku je vířivka. Aquapark Kravaře nabízí vířivku pro 6 osob s teplotou vody krásných 34 º C. Pro nejmenší jsou v areálu umístěny dva bazénky pro děti, jejichž hloubka je 40 a 60 centimetrů vody a teplota 30 º C.

Pro milovníky adrenalinu je zde umístěn také 65 metrů dlouhý tobogán, jehož dráha vede přes venkovní část. V 1. patře areálu aquaparku Kravaře je k dispozici sauna, pára, solárium a masáže, které si můžete dle vaší chuti za příplatek objednat. Občerstvení zajišťuje bar, který je umístěn v bazénové části areálu.

Vždy v úterý od 19:00 do 20:00 je možné zúčastnit se Aquaerobiku, který se koná v plaveckém bazéně. Během této doby je vždy plavecký bazén uzavřen veřejnosti a to vždy na 1 hodinu.

Otevírací doba aquapark Kravaře

Pondělí, úterý a čtvrtek: od 13:00 do 21:00
Středa: od 7:00 do 21:00
Sobota a neděle: od 8:00 do 21:00

Vstupné, ceník aquapark Kravaře

Dospělí 1,5 hodiny všední den: 95,-Kč / každých dalších 5 minut 5,-Kč
Dospělí 1,5 hodiny svátky a víkendy: 120,-Kč / každých dalších 5 minut 6,-Kč
Vstupné sauna a pára: 190,-Kč
Zlevněné vstupné děti od 3 do 15 let, studenti a ZTP
Děti do 3 let zdarma

Děti do 10 let pouze s osobou starší 18 let

Masáže aquapark Kravaře

V nabídce relaxačního centra Aquapark Kravaře máte k dispozici také možnost objednat si některou z nabízených masáží. V nabídce je tak léčebná masáž v celkovém čase cca 30 – 40 minut, rašelinový zábal trvající cca 20-30 minut vhodný při bolestech páteře a svalů. Odpočinek a relaxaci zažijete při celkové masáži, která je vhodná zejména při únavě a těžce prožitém dni. Máte-li zájem o jiné druhy masáží, podívejte se na aktuální nabídku na našich stránkách v sekci MASÁŽE.

1 Comments

  1. Casintry Aquaparks

    S čistým svědomím mohu Kravaře jen doporučit. Oproti ostatním aquaparkům v republice nabízí srovnatelné služby za méně peněz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat