Aquapark a termální lázně Laa an der Thaya

Aquapark a termální lázně Laa an der Thaya

Pouhou hodinu cesty autem z Brna (3 hodiny z Prahy), cca 35 kilometrů od Znojma a téměř na hranicích Rakouska a České Republiky se nachází aquapark a termální lázně Laa an der Thaya. Vydejte se i vy vstříc tomuto dobrodružství a zažijte nadstandardní termální lázně za příznivé ceny.

Aquapark a termální lázně Laa an der Thaya jsou moderně vystavěné lázně nacházející se nedaleko Hevlína ve vinné oblasti zvané Weinvierte, které vás překvapí svým nadprůměrným vybavením. Nejenže se oddáte relaxaci v teplé termální vodě jejíž teplora se pohybuje od 34°C do 36°C, ale vše bude doprovázeno krásnými světelnými paprsky a relaxační hudbou. Vaše relaxace se tím ještě více umocní a účinky termální vody budou mnohem větší.


Zobrazit pobyty v lázních Laa an der Thaya


Z vlastní zkušenosti také vím, že služby v Rakousku a České Republice se nedají srovnávat. Chcete-li tedy kvalitu, návštěvou aquaparku Laa an der Thaya jistě neprohloupíte. Potom nám můžete dát do diskuse vědět jak se vám líbilo.

Termální bazény – Laa an der Thaya

V areálu lázní Laa an der Thaya nalezneme hned několik bazénů s termální vodou.

 1. Hlavní termální bazén má teplotu 34°C. Je vybaven mnoha vodními atrakcemi, mezi kterými nechybí vodopády, masážní křesla či barevné světelné paprsky.
 2. Druhý termálním bazénem je relaxační solný bazén s podvodní hudbou. Teplota vody se pohybuje kolem 36°C.
 3. Třetím bazénem s termální vodou je venkovní bazén pro aktivní odpočinek.

Areál termálních lázní Laa an der Thaya

Celý areál a termální lázně Laa an der Thaya jsou přizpůsobeny vašim potřebám a především odpočinku. Pro maximální účinnost můžete využít přilehlé prostory zimní zahrady či speciální asijskou odpočinkovou místnost. V areálu můžeme také nalézt rodinnou textilní saunu či 90 metrů dlouhý tobogán Fantasia pro vaše pobavení.

V letních měsících, kdy teplota vzduchu přesahuje 25°C jsou v areálu termálních lázní Laa an der Thaya připraveny slunečníky (300 kusů), lehátka (600 kusů), hřiště na badminton a volejbal, animační programy pro nejmenší, vodní gymnastika a další wellness programy pro děti i dospělé.

K dispozici jsou také nadstandardní placené služby jako: solária, infračervená kabina, gymnastika, masáže a to především v části zvané Vitality SPA, kde se o vás postarají v plném slova smyslu.

Parkování pro 450 aut přímo u termálních lázní Laa an der Thaya zajištěno.


Zobrazit pobyty v lázních Laa an der Thaya


Saunový svět Laa an der Thaya

Areál ve kterém se nachází sauny patří mezi jeden z největších areálů v celém Rakousku. Čeká na Vás borovicová sauna, finská sauna s panoramatickým výhledem, vonná parní lázeň stejně jako venkovní termální bazén a venkovní ochlazovací bazén. Vstup do této části areálu lázní Laa an der Thaya je zpoplatněn jednorázovým poplatkem 8 eura ke klasické vstupence.

Otevírací doba Laa an der Thaya

Otevřeno denně od 9:00 do 22:00 (konec koupání 21:40)

Ceník Laa an der Thaya (aktualizováno pro rok 2016)

 • do 3 hodin € 17,50
 • Prodlouženi*) € 1,50
 • Celodenni vstup od 5 hodin € 25,00
 • Večerni vstup od 18:00 hod. € 17,50
 • Připlatek za kabinu € 3,00

Za vstup do světa saun je účtován jednorázový poplatek 8 euro. Vstup do saun možný pouze od 14ti let.

Ubytování Laa an der Thaya

Nabízíme komfortní ubytování v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu Therme Laa **** Superior v lázních Laa an der Thaya, který nabízí možnost strávit bezstarostné chvíle odpočinku a relaxace přímo v prostředí termálních lázní.


Zobrazit pobyty v lázních Laa an der Thaya


7 Comments

 1. admin

  Dobrý den, jsme pouze informační magazín o lázních, nikoliv provozovatel lázní. Patrně byl na novou sezónu vydán nový ceník a ještě jsme bohužel nestihli ceny aktualizovat. Za toto se omlouváme a budeme se snažit aktuálnost cen v co nejbližší možné době opravit.

 2. Novotný

  Dne 14.02.2016 jsme navštívili vaše zařízení ke vší spokojenosti.Překvapení přišlo až při placení.Podle ceníku jsme měli platit za dva dospělé a jednu skříňku 27 eur.A všk účtováno nám bylo 34 eur.Zajímalo by mne proč ten rozdíl.Číslo účtenky
  Ban-Nr.:TL953152

 3. petr adamik

  prosim jak je to se vsupem v den narozenin do terme lazni a welnes? dekuji Petr Adamik

 4. Schieblova

  prosím o upřesnění, zda opravdu v den narozenin máte vstup i do wellness zdarma, slyšela jsem, že jste již tuto výhodu zrušili?

  PS

 5. admin

  Samozřejmě máte pravdu, naše chybka. Opravena. Děkujeme za informaci

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat