Aquapark a termální lázně Laa an der Thaya

Aquapark a termální lázně Laa an der Thaya

Pouhou hodinu cesty autem z Brna (3 hodiny z Prahy), cca 35 kilometrů od Znojma a téměř na hranicích Rakouska a České Republiky se nachází aquapark a termální lázně Laa an der Thaya. Vydejte se i vy vstříc tomuto dobrodružství a zažijte nadstandardní termální lázně za příznivé ceny.

Aquapark a termální lázně Laa an der Thaya jsou moderně vystavěné lázně nacházející se nedaleko Hevlína ve vinné oblasti zvané Weinvierte, které vás překvapí svým nadprůměrným vybavením. Nejenže se oddáte relaxaci v teplé termální vodě jejíž teplora se pohybuje od 34°C do 36°C, ale vše bude doprovázeno krásnými světelnými paprsky a relaxační hudbou. Vaše relaxace se tím ještě více umocní a účinky termální vody budou mnohem větší.


Zobrazit pobyty v lázních Laa an der Thaya


Z vlastní zkušenosti také vím, že služby v Rakousku a České Republice se nedají srovnávat. Chcete-li tedy kvalitu, návštěvou aquaparku Laa an der Thaya jistě neprohloupíte. Potom nám můžete dát do diskuse vědět jak se vám líbilo.

Termální bazény – Laa an der Thaya

V areálu lázní Laa an der Thaya nalezneme hned několik bazénů s termální vodou.

 1. Hlavní termální bazén má teplotu 34°C. Je vybaven mnoha vodními atrakcemi, mezi kterými nechybí vodopády, masážní křesla či barevné světelné paprsky.
 2. Druhý termálním bazénem je relaxační solný bazén s podvodní hudbou. Teplota vody se pohybuje kolem 36°C.
 3. Třetím bazénem s termální vodou je venkovní bazén pro aktivní odpočinek.

Areál termálních lázní Laa an der Thaya

Celý areál a termální lázně Laa an der Thaya jsou přizpůsobeny vašim potřebám a především odpočinku. Pro maximální účinnost můžete využít přilehlé prostory zimní zahrady či speciální asijskou odpočinkovou místnost. V areálu můžeme také nalézt rodinnou textilní saunu či 90 metrů dlouhý tobogán Fantasia pro vaše pobavení.

V letních měsících, kdy teplota vzduchu přesahuje 25°C jsou v areálu termálních lázní Laa an der Thaya připraveny slunečníky (300 kusů), lehátka (600 kusů), hřiště na badminton a volejbal, animační programy pro nejmenší, vodní gymnastika a další wellness programy pro děti i dospělé.

K dispozici jsou také nadstandardní placené služby jako: solária (6 minut = 3,6 euro), infračervená kabina, gymnastika, masáže a to především v části zvané Vitality SPA, kde se o vás postarají v plném slova smyslu.

Parkování pro 450 aut přímo u termálních lázní Laa an der Thaya zajištěno.


Zobrazit pobyty v lázních Laa an der Thaya


Saunový svět Laa an der Thaya

Areál ve kterém se nachází sauny patří mezi jeden z největších areálů v celém Rakousku. Najdete jej na ploše 1500 metrů čtverečních. Mimo klasických saun zde najdete také pravé finské sauny, hradní sauny, solné a královské parní lázně či například aromatickou saunu ve které se mísí neuvěřitelné vůně s překrásným teplem. Vstup do této části areálu lázní Laa an der Thaya je zpoplatněn jednorázovým poplatkem 6,5 eura.

Otevírací doba Laa an der Thaya

Otevřeno denně od 9:00 do 22:00

Ceník Laa an der Thaya

Ceník Laa and der Thaya

Ceník Laa and der Thaya

Za vstup do světa saun je účtován jednorázový poplatek 6,5 eura. Vstup do saun možný pouze od 14ti let. A pozor, máte-li narozeniny, termální lázně Laa an der Thaya vás po předložení platných dokladů pustí do areálu na celý den za cenu 3 hodinového vstupného. Děti do 14 let mají v den narozenin vstup zdarma na celý den.

Ubytování Laa an der Thaya

Nabízíme komfortní ubytování v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu Therme Laa **** Superior v lázních Laa an der Thaya, který nabízí možnost strávit bezstarostné chvíle odpočinku a relaxace přímo v prostředí termálních lázní.


Zobrazit pobyty v lázních Laa an der Thaya


4 Comments

 1. Schieblova

  prosím o upřesnění, zda opravdu v den narozenin máte vstup i do wellness zdarma, slyšela jsem, že jste již tuto výhodu zrušili?

  PS

 2. admin

  Samozřejmě máte pravdu, naše chybka. Opravena. Děkujeme za informaci

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nové wellness Ostrava, dopřejte svému tělu odpočinek.